Steven Zhang Xincheng’in Şirketi, Fotoğrafçı ile Flört Söylentilerine Yanıt Verdi

545

Son zamanlarda Steven Zhang Xincheng’in bir fotoğrafçı ile ilişkisi olduğu söylentileri yayıldı. Bu kişi “Go Ahead” hayranı olduğunu iddia etti ve Steven Zhang ve ekibinin fotoğrafçısının eylül ayında ilk kez birlikte çalıştığını ve aynı otelde kaldığını iddia etti. Steven Zhang’ın, ekim ayında dizisini çekmeyi bitirdikten sonra, fotoğrafçıyı sınıf arkadaşlarıyla tanıştırmak için getirdiğini ve birlikte Disneyland’e giyyiklerini de belirtti. Ayrıca Steven Zhang’ın kişisel giysilerinin bir canlı yayın sırasında fotoğrafçının odasında gösterildiğini de iddia etti.

Bildirildiğine göre, bir fotoğrafçının gönderisine yorum bırakan ve Steven Zhang’ı etiketleyerek “Karına bak” diyen bir personel vardı.

Çıkma söylentileri bu yazı yüzünden trend oldu. Fotoğrafçı, “Şu anda yingxiaohao (yxh) hesapları ne yazıyor? Gerçekten rahatsız edici, çok şaşırtıcı.” diye yazdı. Steven Zhang’ın menajeri fotoğrafçının ayrıca kıyafetleri ödünç aldığını ve iade ettiğini açıkladı. O gün “sanatçının” geldiğini ve canlı yayın yaptığını ve fotoğraf çektiğini belirttiler. Daha sonra da Xiamen’e uçmuş.

Steven Zhang’ın ajansı EE-Media da tüm söylentileri reddeden bir bildiri yayınladı. Ayrıca Steven Zhang’ın tüm gün meşgul olduğunu ve iş dışındaki faaliyetler için zamanı olmadığını kanıtlamak için 11 kasımdaki yolculuk listesini gösterdiler.