Sung Hoon, Evliliğe Hazır Olmadığını Söylüyor

1983

Sung Hoon romantizm ve aşk hayatı hakkında samimi açıklamalar yaptı.

22 martta aktörün yeni filmi “Are You in Love”ı tanıtmak için yaptığı son röportaj yayınlandı.

Bu romantik komedi, aşk hakkındaki tüm soruların cevaplarını sunan gizemli bir kitabın ve bu kitapla karşılaşan iki gencin kaderini değiştirmesi etrafında gelişiyor.

Sung Hoon “Biriyle çıkma veya evlenme arzum yok. Yalnız yaşamaya alıştım.” dedi.

Röportajı yapan kişi bunu duyduktan sonra sürpriz bir tepki gösterdiğinde, Sung Hoon “Evlilik açık bir son. Dürüst olmak gerekirse, evlendikten sonra iyi yaşamak konusunda kendimi güvenmiyorum. Eğer evlenirsem, hayatımın geri kalanında bir kişi ile yaşamak istiyorum ama sanırım şu anda evlenecek olursam en azından bir kez boşanacağım.” dedi. Oyuncu sözlerine “Evlilik hakkında olumlu ya da olumsuz düşünmüyorum ama evlilik hakkında ciddi düşünmeye eğilimliyim.” diye ekliyor.

Bu yılın başlarında Sung Hoon, “Home Alone”daki oyuncu arkadaşı Park Na Rae ile flört söylentileri çıkmıştı. Söylentiler, bir YouTube röportajında Sung Hoon “Yorum yok.” diye cevapladıktan sonra daha da yayıldı.

Sung Hoon diyor ki, “Etrafımdaki insanlar da sormaya devam ediyor ama yanlış olan yanlıştır. Park Na Rae, “Home Alone” da yakınlaştığım ilk kişi, bu yüzden ona iyi bakmaya çalışıyorum. O şekilde görünmüş olabilir, çünkü yayınlanan budur ama gerçekten çıkmıyoruz.”

2019 MBC Eğlence Ödülleri’nde Büyük Ödülü kazandıktan sonra Park Na Rae ile sarılması hakkında Sung Hoon, “Bu kucaklama bir yıl boyunca düşündüğüm bir şeydi. Büyük Ödülü kazanınca Na Rae’ye gerçekten sarılmak istedim.” dedi.

“Are You in Love?”da Sung Sung Hoon, Seung Jae adında soğuk kalpli bir kafe ustasını canlandırıyor. Bazı eleştirilerde Seung Jae’nin itirafına zorla bir yanıt almak için kadın başrole nasıl bağırdığını örnek gösterilerek yetişkin duygularından yoksun olduğu belirtiliyordu. Sung Hoon, “Film çekerken komedi olarak gülünebilecek bir şey olduğunu düşündüm ama şimdi biraz riskli olduğunu düşünüyorum.” diyor ve  “Ama filmi izleyenler bu karakterin yumuşak kalpli olduğunu öğrenecekler. Lütfen ona kendini ifade etmede garip olan bir karakter olarak bakın.” diye ekliyor.

Sung Hoon, 10 yıldır bir aktör olarak çalışırken, filmografisini çeşitli projelerle inşa ediyor. 17 marttaki basın toplantısında filmi ilk kez izlediğini belirterek, “Gelecekte daha iyi rol yapabileceğime dair güven kazandım. Kameranın önünde rahatsız oldum, ancak kameraya alıştım ve çeşitli şovlarda yer alırken birçok insanla tanıştım, bu da rol yapabilmeme yardımcı oldu. Şimdi becerilerimi geliştiriyorum.” dedi.

Sung Hoon’un doğal görünümü, geçen yılki eğlence ödüllerinde ödül kazandı. Oyuncu “Utanıyorum” dedi.  “Ödül alacağımı hiç düşünmemiştim çünkü bir şovmen olarak iyi becerilerim var. Bence iyi bir programda sabit bir oyuncu olarak benimle ilgileniyorlardı.”  diye sözlerine ekledi.

Ancak varyete şovları aynı zamanda işi yeni projeler için yeni karakterlere dönüşmek olan aktörlerin lehine çalışmayabilecek bir şey olarak görülüyor. Sung Hoon “Sanırım bunun hakkında ne düşündüğüne bağlı.” dedi. “Bazı aktörler bundan şikâyet ediyor, ancak inanıyorum ki iyi bir proje olduğu için izleyen seyirci, karakteri varyete şovlarındaki görünümüne bağlamadan karakteri izleyecektir.” diyor.

“Are You in Love?” 2017’de çekildi ve 25 martta gösterime girmesini bekleniyor. Üç yıl sonra, COVID-19 salgını sırasında prömiyer yapma zorluğu ile karşı karşıya çünkü birçok insan sosyal mesafeyi uygulamak için evde kalıyor.

Sung Hoon, “Filmin prömiyeri olacağını bilmiyordum. Üç yıl geçtiği için artık prömiyerinin yapılamayacağını düşündüm. Güncel olaylar nedeniyle, insanlardan filmi izlemelerini istemek bile zor bir durum. İzlemeye gelirseniz lütfen maske ve eldiven takın.” dedi.