Super Junior’ın Ajansı, Kim Heechul’un Gruptaki Statüsü Hakkında Yanlış Anlamalara Açıklık Getirdi

1627

Super Junior’ın ajansı Kim Heechul’ün gruptaki durumu hakkında açıklamalar yaptı.

17 martta Super Junior’ın ajansı Label SJ’den bir kaynak,”Kim Heechul hâlâ Super Junior üyesidir. Sahnede performans gösteremese de, her zamanki gibi albümlere ve diğer içeriklere katılıyor.” açıklamasını yaptı.

16 martta JTBC’nin “7.7 Billion in Love” adlı varyete programı yayınında, Kim Heechul, “Geçmişte meydana gelen bir trafik kazasından dolayı bacağımın durumu kötüleşti, bu yüzden üyelere ‘Artık grup tanıtımlarına katılabileceğimi sanmıyorum.’ dedim, ancak üyeler ‘Sahnede dans etmek zorunda değilsin. Bunu birlikte yenebiliriz.’ dediler.” diye bir konuşma yaptı..

Programdaki konuşması yayınlanırken sanki Kim Heechul’un Super Junior’dan ayrıldığını söylüyormuş gibi bir hava yaratıldı. Bu yüzden SJ Label (Heechul’un Ajansı) durumun bu olmadığını açıklığa kavuşturulmasını istedi. Kim Heechul’un gruptan ayrıldığına dair söylentilerle ilgili olarak kaynak “Programın düzenlenme şekli yanlış anlamalara neden oldu.” dedi.

Şu anda Kim Heechul, SBS’nin “My Ugly Duckling” ve “Delicious Rendezvous” gibi çeşitli programlarla tanıtım yapmakla meşgul. Ayrıca Super Junior’ın en son ocak ayında yayınlanan repacked (eski albümden alınan birkaç şarkının yanına eklenen birkaç yeni şarkıyla yapılan albüm) “TIMELESS” albümünde de yer aldı.