Tan Song Yun ve Timmy Xu, Yaklaşan Dizi “Dear Mayang Street”de Başroldeler

1184

Aktris Tan Song Yun, bu yıl “Under The Power”, “The Eight” ve “Go Ahead” olmak üzere üç popüler ve başarılı dizide rol aldı ve bugünlerin aranan isimlerinden oldu. Aktrisin hayranları bir sonraki projesi olan “Dear Mayang Street”i dört gözle bekleyebilirler. Bu nostaljik gençlik dönemi dizisi 1980’lerin Çin’deki reform döneminde geçiyor. Tan Song Yun dizide Timmy Xu ( Xu Wei Zhou) ve Niu Jun Feng ile birlikte rol alıyor.

Tang Song Yun, Mayang Caddesi’nin ablası olarak bilinen kahraman Ma Xiao Xiao’yu canlandırıyor. Bağımsız, pozitif ve canlandırıcı kişiliği nedeniyle akrabaları ve komşuları tarafından çok seviliyor. Ma Xiao Xiao, çocukluk sevgilisi Ou Xiao Jian’a (Timmy Xu) gizlice âşık olmuştur. Ou Xiao Jian’a zamanının çoğunu diğer suçlularla takılarak geçirdiği için Ma Xiao Xiao her zaman Ou Xiao Jian için endişelenir. Aralarındaki sürekli problemlerden tükenen ikili özel ve unutulmaz bir ilişkiye sahip olmalarına rağmen yollarını ayırırlar.

İkinci erkek başrol, ailesi Mayang Caddesi’ne taşındıktan sonra komşusu Ma Xiao Xiao’ya âşık olan nazik ve düşünceli komşu çocuğu olarak bilinen Yi Dong Dong’dur (Niu Jun Feng). Arkadaşı Ma Xiao Xiao’nun, Ou Xiao Jian’a âşık olduğunu öğrendiğinde duygularını kendine saklar ve onu sessizce uzaktan korur.

“Dear Mayang Street”in, 102 günün ardından ağustos 2019’da çekimleri resmen tamamladı. Resmi bir prömiyer tarihi belirlenmedi, ancak dizi büyük olasılıkla yakın zamanda yeni tanıtım fotoğrafları yayınladıktan sonra yayınlanacak.