Tan Songyun’ın Menajeri Victoria Song’a Karşı Yapılan Yorumu Beğendikten Sonra Özür Diledi

470

Bu yılki “Golden Eagle Goddess”ı kazanma yarışı çoktan bitmiş olabilir, ancak en iyi iki yarışmacı Victoria Song ve Seven Tan Songyun cevreleyen olaylar hâlâ azalmadı. Victoria Song, bu yılın galibi olarak çoktan açıklandı. Fakat Tan Songyun’un menajeri Fang Xiaoye’nin eyleminin neden olduğu küçük öfke onun kesinlikle sportmenliğin dışında kaldığını gösterdi.

Görünüşe göre Tan Songyun’un menajeri bir gönderide BEĞEN butonuna bastı. Beğendiği gönderideki yorum şu şekildeydi: “‘Golden Eagle Goddess’ bugünlerde keyifli mi? Dürüst olmak gerekirse Dilreba’yı pek sevmiyorum ama en azından bazı temsili çalışmaları var. Victoria Song’un sadece “Find Yourself” dizisi var. Bir dizi ile Zhao Liying ve Tan Songyun’u iki ödülde geçebilir susuyorum, hatta dizisi MGTV’de yayınlandı. Tan Songyun için üzülüyorum.” Oylama devam ederken bu gönderiyi beğenmesi bazıları için Fang Xioaye’nin Victoria Song’a karşı dolaylı bir muhalefet oluşturuyor.

Daha önce, “Golden Eagle Goddess” için nihai adayın uzun süre önce kararlaştırıldığına dair haberler vardı. İnternet kullanıcıları ayrıca, tanrıçanın giydiği özenle süslenmiş altın elbisenin önceden özel olarak yaptırılmış olmasından kazananın önceden seçilmiş olduğuna dair bir teori oluşturdu.

“Yanlışlıkla Oldu”

Fang Xiaoye’nin eylemi onu doğal olarak sıcak bir tartışmanın içine düşürdü çünkü bu tam olarak adil oyun ruhunu göstermiyordu. Ve bu aynı zamanda Tan Songyun’un suçlanmasına da neden olup ona kötü yansıdığı için, Fang Xiaoye düşüncesiz eylemi için özür diledi.

“Dün gece Weibo’da gezinirken “BEĞEN” butonuna tıkladığımı yeni fark ettim. Çok çok üzgünüm! Gerçekten kasıtlı değildi. Bu sektörde çalışan çok sayıda istisnai insan var ve aday gösterilen herkes seçkin hanımlar. Sonunda kim tanrıça olarak oylanırsa, gurur duymalı ve bu kutsamaya layık hissetmelidir! Elimin “kayması” nedeniyle oluşan bu olaydan etkilenen meslektaşlarımdan bir kez daha özür dilerim. Bu benim için derin bir ders ve gelecekte buna dikkat edeceğim! Tekrar özür dilerim.” dedi.

Victoria Song, kadın merkezli dizi “Love Yourself” ve onun ardından çektiği “Find Yourself” dizilerinin başarısıyla bu yıl çok popüler oldu. Bu arada, Tan Songyun’un “Under the Power” ve aile odaklı “Go Ahead” ile çektiği ilgi, onu bu yılki tanrıça için güçlü bir rakip haline getirmişti. Diğer adaylar arasında Esther Yu Shuxin, Li Qin,Guan Xiaoting, Maggie Jiang Shuying, Wu Jinyan ve Li Yitong yer alıyordu.