Tayvanlı Sanatçı, Alien Huang 36 Yaşında Hayatını Kaybetti

3247

Eğlence endüstrisinde Xiao Gui olarak tanınan Tayvanlı sanatçı Alien Huang 36 yaşında aniden vefat etti. Alien Huang’ın cesedi 16 eylül sabahı Beitou Bölgesi’ndeki yalnız yaşadığı evinde bulundu. Cesedin bulunmadan önce neredeyse 16 saat geçtiği bildirildi.

View this post on Instagram

#龜山島#野人七號部落

A post shared by 黃鴻升 (@aes_alien) on

İlk raporlara göre, oğluna yakın oturan Alien Huang’ın babası onu her gün ziyaret ediyordu. Saat 11.30 civarında Bay Huang, oğlunun evine girdi. Klimanın ve televizyonun açık olduğunu gördü ancak oğluna seslendiğinde hiçbir yanıt alamadı. Banyoya girdiğinde, Alien Huang’ı yerde yatarken buldu ve oğlunun nabzı yoktu.

View this post on Instagram

和爸爸的日常

A post shared by 黃鴻升 (@aes_alien) on

Polis ön soruşturmasına göre, olay yerinde herhangi bir kavga veya hırsızlık izi yoktu. Tayvan medyası ETtoday’dan gelen ilk raporlara göre, küvet zaten suyla doluydu. Alien Huang’ın kıyafetleri üzerindeydi ama pantolonu yarıya inmişti. Ağzı ve burnunda kan vardı. Olay yerinde alkol veya uyuşturucu yoktu. ETtoday, Alien Huang’ın ani kalp krizi geçirdiğini ve küvetin yanında yere düştüğünü bildirdi. Kendi başına yaşadığı için etrafta onu kurtaracak kimse yoktu. Polis hâlâ kesin ölüm nedenini araştırıyor.

Alien Huang’ın ölümü tüm Tayvan eğlence endüstrisini şok etti. Alien Huang 2002’de şarkıcı olarak çıkış yaptı ve daha sonra oyunculuğa başladı, sunuculuk yaptı ve hatta kendi moda çizgisini yarattı. 2005 yılında Show Luo ve Linda Chien ile birlikte “100% Entertainment” adlı şovda kalıcı sunucu oldu. Oyunculuk ve şarkı söylemeye odaklanmak için 2016’da şovdan ayrıldı. O sırada Show Luo ve Alien Huang’ın arasının açıldığı söylentileri vardı. Bu yılki bir röportajda, Alien Huang artık birbirlerinin numaralarına sahip olmadıklarını çünkü sürekli değiştirdiklerini ve bu nedenle iletişimde kalmadıklarını açıkladı. Alien Huang’ın ölüm haberinin bildirilmesinden sonra Show Luo, “Bu nasıl olur?” diye bir yazıyı IG hikâyesi yükledi.

Show Luo ve Alien Huang

Alien Huang ile birlikte “% 100 Entertainment”nin sunuculuğunu yapan Linda Chien, IG’de “R.I.P” yazısını yayınladı.(Huzur içinde yat.)

Alien Huang’ın eski kız arkadaşı Rainie Yang, Alien Huang’ın ölümü hakkında medyaya konuştu: “Ne kadar acı çektiğimi açıklamanın hiçbir yolu yok. Hong Sheng benim için bir aile üyesi gibi. Bu haberi öğrendikten sonra bunu gerçekten kabul etmenin bir yolu yok. Onun içindeki iyiliği her zaman hatırlayacağım. Lütfen sıkı çalışmasını, ciddiyetini ve yeteneğini de hatırlayın. Onu sonsuza kadar hatırlayacağım. “

Ann Hsu, Rainie Yang, Alien Huang
View this post on Instagram

和兩位女神的晚餐

A post shared by 黃鴻升 (@aes_alien) on

Rainie Yang, Alien Huang, Cyndi Wang
View this post on Instagram

生日快樂~🎂🎂 好險趕上了~

A post shared by 黃鴻升 (@aes_alien) on

Rainie Yang ve Alien Huang