“The Golden Hairpin”in 230 Günlük Çekim Maratonu Kamera Arkası Görüntülerine Yansıdı

809

Başrollerinde Yang Zi ve Kris Wu’nun oynadığı “The Golden Hairpin”in 230 gün süren çekim maratonu tamamlandı. Başroller bu maratonda yer alan ekibe ve kazanımlarına teşekkür mesajı yayınladı. Dizide ayrıca Xuan Yan, Chen Zhe Yuan, Yu Xiao Wei ve Qiu Xin Zhi de yer alıyor.

Dizinin konusu: Tang Hanedanlığı’nın on dördüncü yılında, yerel bir yetkilinin kızı olan iyi kalpli Huang Zixia (Yang Zi) bir dahi olarak, babasına davaları çözmede yardımcı olma konusunda beceriklidir ve genç yaşta olağanüstü başarılar elde etmiştir. Ancak, ailesini bir katliamda kaybeder ve bir gecede kaçak hâline gelir.

Huang ailesinin katliamıyla ilgili Li Shu Bai’den (Kris Wu) yardım istemek için Bei Yan’a kadar binlerce kilometre yol alır. Li Shu Bai’nin yardımına karşılık Huang Zi Xia, hadım kılığına girer ve Bei Yan şehrinde bir davayı çözme görevini üstlenir. Yozlaşmış yetkilileri kolaylıkla ayıklamayı başarır ve Li Shu Bai’nin güvenilir danışmanı olur.

Li Shu Bai’nin nişanlısını seçerken, Langya Wang’ın kızı Wang Ruo güçlü bir aday olur. Ancak, birçok felaket, birinin büyük bir yangında öldürülmesiyle sonuçlanır. Gizemleri Li Shu Bai ve Huang Zi Xia birlikte çözmeye çalışırken, aile, sevgi ve dostluk hakkındaki bilinmeyen gerçekleri ortaya çıkarırlar. Huang Zi Xia, sonunda adalet bulmak için bir yolculuğa çıktıklarında Li Shu Bai’nin soğuk zırhını kırar. 

Dizinin kamera arkası görüntüleri:

Posterleri de burada: