“The King: Eternal Monarch” Oyuncuları Yeniden Bir Araya Geldi ve Yakın Arkadaşlıklarını Gösterdi

663

SBS’nin “The King: Eternal Monarch” dizisinin oyuncuları yeniden bir araya geldi!

8 kasımda Lee Min Ho, Instagram’da “Hadi kafana kadeh kaldıralım.” başlığıyla iki fotoğraf paylaştı. Fotoğraflarda Lee Min Ho, Woo Do Hwan, Kim Go Eun, Kim Kyung Nam, Jung Eun Chae ve Kim Yong Ji’nin içeceklerle birlikte yemek yedikleri görülüyor. Bir fotoğrafda, Lee Min Ho ve Woo Do Hwan, Woo Do Hwan’ın başına birer bardak tutuyorlar. Kim Go Eun iki fotoğrafı da çekmiş gibi görünüyor.

Woo Do Hwan şu anda askerliğini yapıyor, bu yüzden oyuncular izin sırasında Woo Do Hwan’ı görmek için yeniden bir araya gelmiş gibi görünüyor. Woo Do Hwan, Lee Min Ho’nun paylaşımına “Kadeh kaldırmak için iyi bir kafa.” yorumunu yaptı.

Kim Go Eun da kendi Instagram hesabında aynı görüntüleri paylaştı ve bir kalp emojisiyle “Uzun bir süre sonra kral” başlığını yazdı.

Bu yılın başlarında yayınlanan “The King: Eternal Monarch”, İmparator Lee Gon (Lee Min Ho) ve dedektif Jung Tae Eul’un (Kim Go Eun) hikâyesini anlatıyor. İkili paralel evrenlerde yaşıyorlar. Biri Kore’nin anayasal bir monarşi olduğu diğeri günümüz cumhuriyetine benzeyen bir evrende yaşıyor.