“The Romance of Tiger and Rose” Aktörü Ryan Ding Hakkında 5 Eğlenceli Gerçek

1198

2020, yükselen Çinli aktörler için sıcak bir yıl gibi görünüyor. En sıcak yükselen yıldızlardan biri, yakın zamanda popüler tarihi dizi “The Romance of Tiger and Rose”de rol alan Ryan Ding (Ding Yu Xi). Oyuncu, Han Shuo rolünde izleyicileri büyüledi. Dizi hayranları, sevimli ve aşırı koruyucu karakterinin yanı sıra partneri Zhao Lu Si ile yakıcı kimyasına tamamen âşık oldu. 24 yaşındaki oyuncu ilk kez 2018’de “New Smiling Proud Wanderer” dizisinde oynadı. Harika oyunculuk becerileri, etkileyici gözleri ve eşsiz erkeksi ve kadınsı karışık görünümüyle izleyicileri büyüledi. Diğer iki dizisi “Intense Love” ve “Serenade of Peaceful Joy”de bu bahar yayınladı ve izleyiciler tarafından iyi karşılandı. Büyüyen hayran kitlesi nedeniyle, Ryan internette “May Boyfriend” olarak anılıyor.

Ryan’ın yükselen popülaritesiyle, yetenekli aktör hakkında bilmediğiniz bazı eğlenceli gerçekleri paylaşmayı düşündük!

En İyi Film Okulundan Mezun Oldu

Ryan, “Pekin Film Akademisi” ve “Merkez Drama Akademisi” ile birlikte Çin’in en prestijli 3 film okulundan biri olarak kabul edilen “Şanghay Tiyatro Akademisi”nden mezun oldu. Şanghay Tiyatro Akademisi’nden mezun olan bazı ünlüler Fan Bing Bing, Dilraba Dilmurat, Hu Ge ve Deng Lun.

Ryan, büyük bir TV programı ve film yapım şirketi olan Enlight Media ile anlaştı. Şirket tarafından yönetilen diğer sanatçılar arasında Zhang Ruo Nan, Zhu Dan Ni, Sun Qian ve Xin Yun Lai yer alıyor.

Oyunculuk Yarışması Şovunun Birincisi

Ryan’ın oyunculuk becerilerinin bir kanıtı ise şu: Oyuncu, çaylak aktörler ve aktrisler için bir hayatta kalma eğitimi gerçeklik şovu olan “I Actor” şovunda birincilik kazandı. En iyi 8 finalist, kendileri için hazırlanan iQiyi’de yayınlanan 5 bölümlük dizi “Reset Life”da yer aldılar.

Yeni Bir Filmde Rol Alacak

Ryan çıkışından bu yana, çaylak oyuncu olarak “My Vampire Sister”, “The Last Demon” ve “Asura’s Game” da dahil olmak üzere birçok filmde yer aldı. Ryan hayranları, uzun mesafeli ilişkiler temasına odaklanan yaklaşan gençlik filmi “Stay With Me” için sabırsızlanıyorlar.

Bu Yıl 10’dan Fazla Dergide Öne Çıktı

Ryan’ın popülaritesinin artması nedeniyle, birçok derginin onunla röportaj yapmak ve onun dergilerinde yer almasını istemesi şaşırtıcı değil. Şu ana kadar yer aldığı bazı dergiler arasında Harper’s Bazaar, Vogue, Young Chic, Elle Men, Chic Teen, Nylon China ve OK! Men var.

Ryan Panasonic Beauty’nin Yeni Yüzü!

Dergilerin yanı sıra birçok şirket Ryan’ı marka yüzü olması için arıyor. Son zamanlarda Panasonic Beauty’nin elçisi oldu. Ryan ayrıca Coach, Armani, JD.com ve Ruifuen gibi diğer büyük markalarla da çalışıyor.