THE9’dan Kiki Xu ve Liu Yichang “The Blooms at Ruyi Pavilion” Dizisi Kadrosuna Katıldılar

2467

“The Blooms at Ruyi Pavillion” sürprizlerle dolu. Daha önce “The Legend of Yunxi” çifti Ju Jingyi ve Zhang Zhehan’ın başka bir tarihi romantizm dizisinde ikinci kez bir çifti oynamak için anlaştığı açıkladıktan sonra, çekimleri biten dizinin sonunda diğer oyuncuları da tanıtıldı. Dizi, kız grubu hayatta kalma şovu “Youth with You 2” izleyenler için iki kat daha ilginç olacak.

Esther Yu “I’ve Fallen For You” dizisinde başrolleri paylaştığı partneri Liu Yichang ile ikinci kez bir araya geliyor. Kadroda bulunan bir diğer isim Wang Youshuo’yu ise “Legend of Yunxi” dizisindeki Tang Li rolü ile hatırlayabilirsiniz. Yeni kurulan kız grubu THE9’un bir parçası olarak başarılı bir şekilde çıkış yapan Kiki Xu Jiaqi, ikinci kadın başrolü oynuyor. Dizinin “Star48 Culture Media Group” tarafından yapıldığı düşünüldüğünde, bu kadar çok idol görmek hiç de şaşırtıcı değil. Ju Jingyi’nin kendisi SNH48’in eski bir üyesidir. Xu Jiaqi ayrıca SNH48’den ve 7SENSES’in alt grubunun bir üyesidir. Xu Jiaqi’nin yakın zamanda paylaştığı dans cover videosunu buradan izleyebilirsiniz. Kyulkyung ve The9’dan Xu Jiaqi, EXO “Love Shot” Dans Coverını Paylaştılar. Xu Jiaqi hakkında şaşırtıcı olan şeylerden biri ise “Legend of Yunxi” dizisinde intikamcı prenses Chu Qingge karakterini canlandırmış olması. Pek çok kişi bu karakterin Xu Jiaqi olduğuna dikkat etmemişti.

“The Blooms of Ruyi Pavillion” dizisi kendi kaderini kontrol etmek isteyen ve yol boyunca gururlu ve kibirli bir prensle tanışan bir kız hakkında. Dizi, Xiao Jia Ren tarafından yazılan “Chong Hou Zhi Lu” romanından uyarlanmıştır. Ayrıca oyuncu kadrosunda SNH48 üyesi Jiang Shan, Wang Yiting, Yang Dan, SNH48 üyesi Song Xinran (ayrıca Youth with You’da da yer aldı), Gong Beibi ve Lan Xi de bulunuyor.