Tiffany Tang Doğumdan Sonra İlk Videosunu Paylaştı

376

Tiffany Tang, geçen aralık ayında doğum yaptıktan sonra ilk kez bir videoda yer aldı ve çok sayıda internet kullanıcısını şok etti.

Oyuncu, eylül 2019’da Çinli aktris aktör eşi Luo Jin ile ilk çocuğunu beklediğini açıklamıştı. Aralık 2019’da Çin medyası tarafından Tiffany’nin bir kız ve bir erkek ikiz çocuğunu dünyaya getirdiği bildirildi. Ne Tiffany ne de Luo Jin bunu halka açıklamadı ancak “The Princess Weiyoung”ın yıldızı Li Xin’ai bu haberi hayranlara özel olarak doğruladı. Önümüzdeki altı ay boyunca Tiffany herhangi bir projede yer alamadı ve halka görünmedi. 23 haziranda nihayet resmi Weibo hesabında yayınlanan bir video ile hayranlarının karşısına çıktı. Videoda Tiffany, siyah tişörtü ve eteği ile yaklaşmakta olan “The Legend of Xiao Chuo” dizisinin başlığını takarak dans ediyor ve gülümsüyordu. Tiffany hiç doğum yapmamış gibi çok zayıf görünüyordu.

İnternet kullanıcıları Tiffany’in en son paylaşılmasından bu yana uzun zaman geçtiğinden, Tiffany’nin geri dönüşünü memnuniyetle karşıladılar. Hepsi Tiffany’nin dizilere dönmesini beklediklerini ifade ettiler.