Tiffany Tang, Evlilik Yaşamından Küçük Ayrıntılar Paylaştı

437

Çinli oyuncular Tiffany Tang ve Luo Jin iki yıldır evli ve bu yılın şubat ayında “The Princess Weiyoung” oyuncuları ilk kızlarını karşıladılar.

Kızlarının doğumundan bu yana, Tiffany anneliğe odaklanmak için geri planda kaldı, ancak yeni televizyon dizisi “The Legend of Xiao Chuo”yu tanıtmak için 36 yaşındaki aktris, izleyicilere ve hayranlara Luo Jin ile evlilik hayatına dair küçük bilgiler vererek ortamı yumuşattı.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Tiffany, kocasıyla setlerinde dinlenirken birbirleriyle sık sık görüntülü sohbet ettiklerini söyledi. Çift, görüntülü konuşmayı öğle ve akşam yemeği saatlerine denk getirerek beraber yemek yemişler. Bazen Luo Jin, Tiffany yemek yiyemediğinde onunla dalga geçermiş.

Temmuz ayında Tiffany, sosyal medya hesabına yeni fotoğraflar yükledi ve hayranlarına fotoğrafların Luo Jin tarafından çekildiğini söyledi. “Fotoğrafçı Luo Jin. Fena değil!” yazdı. Luo Jin kendi fotoğraflarını paylaştı ve şöyle yazdı: “Dürüst olmak gerekirse, bir fotoğrafçı olarak Leica’nın siyah beyazını tercih ederim.”