Tiger Hu, Eski Kız Arkadaşı Zheng Shuang’ın Yaptığı Yorumlara Cevap Verdi

817

Zheng Shuang son zamanlarda varyete programlarında boy gösteriyor. Son birkaç yıldır kendini geri çektikten sonra daha aktif olmaya ve şovlara devam etmeye karar verdi. Weibo hesabını 3 yıl aradan sonra bu yıl yılbaşında tekrar etkinleştirdi. Zheng Shuang ise şu anda “Let Life Look Good” adlı varyete şovun üyesidir. Program, ünlü oyuncu üyelerin günlük yaşam tarzına odaklanıyor.

Zheng Shuang son bölümde, aniden Şanghaylı erkekler hakkında bir soru sorma gereği duydu. “Birden bir sorum olacak. Yani… Şanghay erkekleri özellikle hanımlarından korkuyor.” dedi.  Şovun oyuncu üyesi ve Şanghay’lı Timmy Xu Weizhou buna hemen cevap verdi. “Bu bir klişe.” dedi. Zheng Shuang, kız arkadaşlarının söylediklerini dinleyip dinlemediklerini sordu. Timmy Xu “Bence eşinizi sevmek ve ona düşkün olmak şart.” Daha sonra Zheng Shuang, “Sanırım Şanghaylı erkekler aslında oldukça iyi, değil mi?” dedi.

Şovun başka bir üyesi olan Liu Yan, “Ama onlar hakkında iyi bir şey var. Hiç sinirlenmezler.” dedi. Timmy Xu şaka yollu bir cevap verir. “Sinirleniyorum. Sinirli olduğumda, gerçekten sinirli oluyorum.” Daha sonra Zheng Shuang, “Şanghaylı erkekleri anlamıyorum. Artık bu konudan bahsetme!” dedi. Bunun üzerine Timmy Xu, “Kimse bu konuyu açmıyor. Bundan söz eden sensin.” diye cevap verdi.

Zheng Shuang’ın Şanghaylı erkeklerle ilgili yorumları, Şanghaylı eski erkek arkadaşı Tiger Hu’nun dikkatini çekti. İlişkileri hakkındaki haberler ağustos 2015’te birbirlerine sarılmış resimleri ortaya çıktığı zaman başladı. İlişkileri halk tarafından pek önemsenmedi. Ne yazık ki, mart 2016’da ayrıldılar.

Bölüm yayınlandıktan sonra Tiger Hu, 22 mayısın erken saatlerinde şunu yayınladı: “Kuzeydoğulu kadınlar oldukça iyi. Kuzeydoğu kadınları anlamıyorum. “Lütfen” artık bundan bahsetme.” Paylaşım Zheng Shuang’ın Çin’in kuzeydoğusundan olduğu için yorumlarına yanıt veriyor gibi görünüyor. Ayrıca onun Şanghaylı erkekler hakkında yorumları için kullandığı kelimeleri de kullandı. Tiger Hu’nun rahatsız olması ilginç çünkü Zheng Shuang’ın eski erkek arkadaşı Zhang Heng de Şanghaylıydı. İnternet kullanıcıları kendini buna sürüklediğini söylediğinden Tiger Hu, Weibo’da Zheng Shuang hakkında yorum yapmaya devam etti.