Tüm GOT7 Üyeleri JYP Entertainment ile Yolları Ayırıyor

736

10 ocakta Dispatch, GOT7’nin yedi üyesinin de JYP Entertainment’tan ayrılacağını bildirdi.

Dispatch’e göre, 35. Golden Disc Awards, GOT7’nin grup olarak son etkinliği olacak. Bir sektörden bir kaynak “GOT7 üyeleri çok yakın. Birlikte kalma konusunda anlaştılar, ancak ajanslarının seçimi konusunda anlaşamadılar. Şirketle yapılan birçok görüşmeden sonra, yolları ayırmaya karar verdiler.” dedi.

Diğer haber kaynakları tarafından daha önce bildirildiği üzere Dispatch, Jinyoung’un aktör ajansı BH Entertainment ile son görüşmelerini bitirdiğini, Yugyeom’un ise AOMG’de üst düzey yetkililerle son toplantılarını yaptığını açıkladı. Daha önce JYP Entertainment, GOT7’nin sözleşmeleriyle ilgili çeşitli olasılıkları tartıştıklarını belirtmişti.

Youngjae’nin Song Kang Ho, Rain, EXID’den Hani ve daha fazlasına ev sahipliği yapan Sublime Artist Agency tarafından teklif sunulduğu bildirildi. JB’nin ünlü bir hip hop şirketinden ve küresel bir müzik şirketinden teklifler aldığı ve kendisini solo sanatçı olarak destekleyecek bir yer bulmayı planladığı bildirildi.

Dispatch, Jackson’ın küresel faaliyetlerine kendi şirketi Team Wang aracılığıyla devam edeceğini ve Kore’deki faaliyetlerini ayrı bir ajans aracılığıyla yürüteceğini belirtiyor. BamBam’ın Tayland ve Kore’deki faaliyetlerini de dengeleyeceği bildiriliyor. Kore’deki faaliyetleri için bir içerik üretim ajansından yardım alacak ve bildirildiğine göre MakeUs Entertainment ile bir sözleşme imzalamak için görüşmelerde bulunuyor.

Dispatch’e göre Mark, ailesiyle vakit geçirmek için Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles kentine dönecek ve ardından bir YouTube kanalı açacak. Amerika Birleşik Devletleri’nde solo müzik üzerine çalışmayı düşünüyor.

GOT7’ye yakın bir tanıdık, Dispatch ile şunları paylaştı: “Üyeler, GOT7’ı çok önemsiyor. Her biri ayrı ayrı promosyon yapacak olsalar da, GOT7 yeniden bir araya geldiğinde zaman ayırmayı kabul ettiler.”

Rapora yanıt olarak, JYP Entertainment’tan bir kaynak, “Her üyenin hangi ajanslar ile iletişim halinde olduğunu teyit edemiyoruz. GOT7’nin sözleşme yenilemesiyle ilgili konumumuz hazır olduğunda sizi bilgilendireceğiz.” dedi.

Sublime Artist Agency, GOT7’dan Youngjae ile olası bir sözleşme hakkında görüştüklerini doğruladı.

Ajanstan bir kaynak Newsen’e “Şu anda görüşmeler yapıyoruz.” dedi.