Tüm Zamanların En İyi Dizi Çiftleri

2670

“Dt.Appledog’s Time”da mükemmel çift Tong Nian (Yang Zi) ve Han Shang Yan (Li Xian) yeniden ortaya çıkınca, Çin dizi hayranları geçen yıl “Go Go Squid” ile deneyimledikleri en tatlı yaz günlerini hatırladı. Çin dizilerinde, Tong Nian ve Han Shang Yan gibi asla unutamayacağımız pek çok çift var. Beauty321’e göre işte tüm zamanların en iyi çiftleri. Bakalım kaç tanesini hatırlayabileceksiniz!

1. Yang Zi ve Li Xian – Go Go Squid

“Dt.Appledog’un Time” dizisinde rol alan Hu Yi Tian ve Li Yi Tong’un fotoğrafları kısa süre önce sızdırıldı. Bunun “Go Go Squid”in devamı olması gerekiyordu. Yang Zi ve Li Xian’ın dizide konuk oyuncu rolleri olarak neden rol aldığına şaşmamalı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı go-803x1024.jpg

Tong Nian ve Han Shang Yan’ın tatlı hikâyelerini seviyoruz. Bu sefer hikâyelerini bitirmek için devam dizisiyle geri dönüyorlar, hem de evleniyorlar! Çinli hayranları bu sondan tamamen memnun, katılıyor musunuz?

Hikâyeyi takip etmek istiyorsanız, devam dizisi olan “Dt.Appledog’s Time” bekleyin!

2. Chen Xing Xu ve Peng Xiao Ran – Goodbye My Princess

Her aşk hikâyesi tatlı değildir. Bazıları, tıpkı “Goodbye My Princess” gibi, asla unutamayacağımız en üzücü hikâyeler olabilir.

Xiao Feng ve Gu Xiao Wu arasındaki aşk hikâyesi bir resim kadar güzel başlar ancak sonu çok trajiktir. Chen Xing Xu ve Peng Xiao Ran yeni oyuncular olmasına rağmen, oyunculuk becerileri olay örgüsüyle yakından ilişkiliydi ve bu, diziyi tüm zamanların en iyi dizilerinden biri hâline getirdi.

3. Zheng Shuang ve Yang Yang – Love O2O

İlginç bir gerçek şu: Love O2O, bunca yıldan sonra hâlâ Çin’de en sevilen dizi. Çinli hayranlar, Love O2O’nun onlara verdiği duygunun yerini hiçbir şeyin alamayacağını belirtiyor.

Xiao Nai (Yang Yang) ile Bei Wei Wei (Zheng Shuang) arasındaki saf aşkı hâlâ hatırlıyor musunuz? Love O2O’yu daha önce izlemediyseniz, hemen şimdi izlemenizi öneririz! Aşk hikâyeleri sizi kesinlikle içine çeker.

4. Seven Tan and Allen Ren – Under the Power

Konusunun yanı sıra, “Under the Power”‘ı bu kadar sıcak yapan şey, Yuan Jin Xia (Seven Tan) ile Lu Yi (Allen Ren) arasındaki minik aşk.

Seven Tan ve Allen Ren, orijinal romandaki karakterleri canlandırmada harika bir iş çıkardı. Hayranlar bir devam sezonu bekliyor!

5. Xing Zhao Lin ve Liang Jie – The Eternal Love

Xing Zhao Lin ve Liang Jie’nin hayranlarına yansıttıkları çift çok gerçekçiydi! Hayranlar bir zamanlar ikilinin gerçek hayatta birbirlerine âşık olması gerektiğini söylüyordü. Ancak Liang Jie’nin evleneceği haberi açıklandığından beri bu rüya tamamen paramparça oldu.

Ancak ikili, “The Eternal Love 3″ün ana kadrosu olmaya devam edecek ve bu çifti bu kadar çok seviyorsanız, son dizileri “You are My Destiny” veya “The Eternal Love” ve “The Eternal Love 2″yi tekrar izleyebilirsiniz.

6. Dilraba Dilmurat ve Vengo Gao – Eternal Love of Dream

İşte “Ten Miles of Peach Blossoms”tan özel çift geliyor! Dizinin devamı olarak, “Eternal Love of Dream” esas olarak Feng Jiu (Dilraba Dilmurat) ve Dong Hua Di Jun (Vengo Gao) arasındaki aşk hikâyesine odaklanıyor.

Hayranlar, saf ve nazik Lküçük tilki Feng Jiu’nun yanı sıra Dong Hua Di Jun’un sakin kişiliğinin yumuşak tarafını seviyor. Tarihi dizi çiftleri söz konusu olduğunda, bu ikili her zaman listenin başında duruyor!

7. Yang Zi ve Deng Lun – Ashes of Love

Yang Zi birlikte çalıştığı herhangi bir aktörle eşleşebildiği için “çift kızı” olduğu söyleniyor. Şimdiye kadar, birçok Çinli hayranı “Ashes of Love”ın hikâyesinden vazgeçemeyeceklerini söylüyor. Dizinin konusu dışında, oyuncular arasındaki aşk hikâyesi de kalplerinde derin bir etki bıraktı.

8. Zanilia Zhao ve Wallace Huo – The Journey of Flower

Wallace Huo ve Zanilia Zhao sağlam oyunculuğun nihai kanıtı! “The Journey of Flower“da, Wallace Huo kayıtsız, ısrarcı ve erdemli Bai Zi Hua’yı tasvir etmekte başarılı oldu. Xiao Gu karakteri ise Zanilia Zhao’nun oyunculuğunda çok saf, sevimli ama acıklıydı.