TVXQ’dan Max Changmin’in Düğünü Gizli Tutuldu

659

Güney Koreli idol grubu TVXQ’dan Max Changmin nihayet 25 ekimde ünlü olmayan kız arkadaşıyla evlendi. Düğün başlangıçta 5 eylül olarak planlanmıştı, ancak çift COVID-19 vakalarının yeniden canlanması nedeniyle düğünü erteledi. Birçok kişi düğün fotoğraflarını görmek için sabırsızlansa da gelin ve damadın tek bir fotoğrafı bile sızdırılmadı. Bu durum hayal kırıklığı yaratsa da, Max’in ilişkisinin ve sevgilisinin kimliğinin başından beri çok gizli kalmış olması şaşırtıcı değil.

Bir ünlünün romantik hayatının her zaman medyanın gözetiminde olduğunu bilen Max, eşinin ve ailesinin korunmasını sağlamak için gerekli önlemleri aldı. Planlanan özel bir törenin yanı sıra, her bir konuğu doğrulamak için gerçek isme dayalı bir kabul sistemi uygulandı. Etkinliğe girmek için tüm konukların kimlik kartlarının bulunması ve bir QR kodunu taratmaları gerekiyordu. Bu kadar sıkı güvenlik yüzünden internet kullanıcıları alaycı bir şekilde düğünün ulusal güvenlik seviyesinde olduğunu söylediler. Ancak Max yorumları umursamıyor ve sevdiklerinin güvenliğini aşırı önemsiyor.

Katılanlar arasında Max’in iyi arkadaşları da var: Girls Generation’dan Yuri, Taeyeon ve Yoona. Yuri, açık hava düğün töreninin bir fotoğrafını yayınlayarak hayranlara Max’in büyük gününün neye benzediğine dair ipucu verdi. Resimde, sırtları kameraya dönük olarak Taeyeon, Yoona’nın yanında duruyordu. Hepsinin saçları uyumlu topuzlu, spor yüz maskeleri ve sade ceketleri vardı. Yuri balıksırtı desenli ceket, Taeyeon sade, koyu bir ceket ve Yoona klasik bir ekose ceket giymişti. Kızlar yeni evlileri tebrik etmek için diğer konuklarla birlikte açık alanda bir çimenlikte toplandılar.

İnternet kullanıcıları, Super Junior’dan Leeteuk’un da Max’in düğününe katıldığını ve aynanın önünde gri bir takım elbise giydiğini gösteren bir selfie yüklediğini düşünüyordu. Max ile arkadaşlığını düşünürsek, Leeteuk’un da çiftin evliliğini kutlamak için orada olması şaşırtıcı olmaz.