TVXQ’dan Yunho Ünlü Tutkusundan ve Neredeyse Kariyer Değişikliği Yapacağından Bahsetti

679

5 temmuzda yayınlanan “My Ugly Duckling”in son bölümüne konuk sunucu olarak katılan TVXQ‘dan Yunho tutkusu hakkındaki ününden bahsetti!

Birçok ünlünün annesi iyi görünümü ve “My Ugly Duckling”in müdavimlerinden Hong Jin Young ve Süper Junior’dan Kim Heechul ile arkadaşlığı ve uzun süredir spor arkadaşı olan Kim Jong Kook ile ilişkisi yüzünden onu özel olarak takdir ediyor.

Şov sırasında Yunho “tutku DNA’sının” babasından geldiğini açıkladı. Heechul’la birlikte bir yurtta yaşadığı bir zamandan da bahsetti ve “Heechul’un gözlerindeki bakışın aniden değiştiği zamanlar vardır.” dedi. Süper Junior üyesi onu son derece titiz olduğundan strese sokarken, Yunho’nun tutkusu Heechul’un çok acı çekmesine neden olmuş.

Yunho, bir iş yaparken kalbinizi tam koymamanın insanlar için çok sağlıksız olduğunu, hayatta bir çöküşle karşılaşırsanız bunun o noktaya kadar çok çalıştığınız anlamına geldiğini söyledi.

“Tutkulu” imajının yorucu olup olmadığı sorulduğunda Yunho, “Bence zihniyet farkı büyük rol oynuyor. Bir performanstan sonra boşluk bırakıyorum çünkü tüm enerjimi kullanmış oluyorum. Ama bu durumda, dalgın olsam da odaklanıyorum.” dedi.

Ekip ayrıca Yunho’nun özel sınıf asker statüsüyle ödüllendirildiği ordudaki deneyiminden de konuştu. Seo Jang Hoon, “Çok tutkulu olduğun için ordudayken tam zamanlı bir asker olman istenmiş.” dedi.

Yunho, “Özel bir personel çavuşu olmak için bir teklif aldım. Yeni bir şey denemenin iyi olacağını düşündüm, bu yüzden ‘Bu konuda ajansımla konuşacağım’ dedim ve şirketi aradım. Ajansımın yöneticisi bana, ‘Asıl görevini unutma. Sonunda kendini oraya bağlayabilirsin.’ dedi. Ben de asıl işime odaklanmaya karar verdim.” dedi.