U-KISS’den Jun İlişkileri ve “Good Casting”deki Yoo In Young’la Öpüşme Sahnesinden Bahsetti

611

Hit dizisi “Good Casting”i tamamladıktan sonra U-KISS’den Jun, bir röportaj verdi!

İdolden aktöre dönüşen Jun “Good Casting” çekimleriyle ilgili deneyimleri hakkında yeterince iyi şeyler söyleyemedi. “Diziyi tamamladığımızdan bu yana yaklaşık beş ay geçti ama benim için çok iyi bir deneyim oldu ver her şeyi açık saçik hatırlıyorum. Böyle harika insanlarla tanıştığım için minnettarım ve setteki atmosfer gerçekten sıcak ve canlıydı.” 

Jun, ayrıca beraber çalıştığı Yoo In Young’a övgüde bulundu. “Yoo In Young çok uzak görünüyor bu yüzden biraz soğuk olacağını ve sıcak tarafını göremeyeceğimi düşünmüştüm. Ama onunla gerçekten tanıştığımda çok kibardı ve çok güzel konuştu. Ayrıca o kadar genç görünüyor ki aynı yaşta olduğumuzu düşündüm.”

Internette olay olan öpücük sahnesine gelince Jun, “O sahneyi kışın filme aldık, hava çok soğuktu. Nefes verdikçe ağzımızdan çıkan buhar yüzünden zamanla dudaklarımız o kadar dondu ki kelimeleri telaffuz etmek ya da dudaklarımızı hareket ettirmek zorlaştı. Utangaçtım çünkü böyle şeylerle ilgili çok fazla deneyimim yok ama Yoo In Young çekim sırasında rahat hissetmeme yardımcı oldu.” dedi. Bir kahkaha ile şunu ekledi: “Aslında bazı kısımlarda liderliği ele almam gerekiyordu ama bu konuda iyi olduğumu düşünmüyorum, bu da bende biraz pişmanlık bıraktı.”

Gerçek hayattaki arkadaşlık deneyimleri sorulduğunda, bir gülümsemeyle “Daha önce çıktım. Sanırım bu konuda “Good Acting”deki Kang Woo Won ile çok ortak noktam var. Eğlence sektöründe genç yaşlardan beri aktif olduğum için, ilişkilerde o kadar da iyi değilim ve fazla deneyimim yok. Ben utangaç bir tipim, bu yüzden genellikle yeni yerlere gitmekten hoşlanmıyorum.” dedi.

Jun daha sonra şakayla karışık Idol Yıldız Atletizm Şampiyonası’ndaki hayal kırıklığı yaratan deneyimiyle ilgili şunları söyledi: “Idol Yıldız Atletizm Şampiyonası gibi yerlere gittiğinizde, idoller birbirlerini notlar ve benzeri verirler, bilirsiniz. Idol Yıldız Atletizm Şampiyonası’na gittiğimde etrafıma baktım ama böyle bir şey görmedim. Gülerek, “Bu yüzden kendi kendime ‘Atletizm konusunda daha çok çalışalım.’ diye düşündüm.” dedi.

Jun, “Biriyle çıkmak istediğimi hissettiğim zamanlar var ama sadece bir an hissettiğim duygu yüzünden biriyle çıkmaya başlamak istemiyorum. Yani bir ya da iki yıl birini izleyecek tipim. Çizmeyi sevdiğim için hobilerimi paylaşan biriyle tanışmak istiyorum ve sakar tarafıma iyi bakabilecek birini bulsam çok iyi olur.” dedi.

Sonunda Jun, neden şarkı söyleme, oyunculuk ve müzikaller de dahil olmak üzere birden fazla alanda devam etmeye kararlı olduğunu açıkladı.

Jun “Sanırım bunun nedeni iyi yapma arzum. Geçmişte başarılı olmak için güçlü bir arzu duyuyordum ancak kariyerimi sürdürürken kendimi başarı standardının ne olduğunu merak ederken buldum. Bu düşünceden sonra bakış açım ve değerlerim değişti. ‘Hangi alanda olursa olsun iyi biri’ olmak istemeye başladım. Herkes çok çalışabileceğinden, ben işleri iyi yapan biri olmaya çalışıyorum.” dedi.