Viann Zhang, Neden Dilraba ile Çalışmak İstemediğini Açıkladı

2029

Hunan TV’nin en yeni romantik komedi TV dizisi “Love Designer”ın iyi durumda olmadığı ve her şeyin sizin düşündüğünüz gibi olmadığı bildirildi.

“Love Designer” dizisinin iki kadın başrolü Dilreba ve Viann Zhang iyi arkadaş olduklarıyla biliniyor ancak son zamanlarda ikisinin aralarının açıldığını iddia eden bir söylenti ortalıkta dolaşmaya başladı. Bu da internette ikilinin artık arkadaş olmadığı spekülasyonlarına yol açıldı.

Söylentiye göre Viann iyi bir para teklifiyle iş teklifinde bulunsalar bile Dilreba ile birlikte çalışmayacağını belirtti. İki taraf da hiçbir zaman iddiaların arkasındaki gerçeği açıklığa kavuşturmadı, ancak Viann nihayet bu hafta bir sosyal medya güncellemesiyle sessizliği bozdu. Söylentilere cevap verdi ama düşündüğünüz şekilde değil.

Viann neden Dilreba ile çalışmayı reddettiğine dair şu açıklamayı yaptı. “Birlikte çalıştığımızda her zaman yanına harika yemekler getiriyor. Beni şişmanlattı.” dedi.

Bu, soruylara doğrudan bir cevap olmasa da Viann’ın ilişkileriyle ilgili olumsuz haberlerden çok fazla rahatsız olmadığı anlaşılıyor.

Daha önce ismi “Love Advanced Customization” olarak bilinen “Love Designer” dizisinde Johnny Huang  ve Yi Da Qian da oynuyor. Dizi, kararlılık, azim ve sıkı çalışma ile kendi moda markasını kurma hayalini gerçekleştiren genç modacı Zhou Fang’in yolculuğunu anlatıyor.