Victoria Song İzleyicilerin Favori Dizi Kadın Oyuncusu Seçildi

400

Çin’in yıllık Golden Eagle Ödülleri, olağanüstü Çin TV şovlarını ve dizilerini kutluyor. Her yıl hüküm süren bir kraliçe “Golden Eagle Goddess” olarak taçlandırılır ve bu olay için özelleştirilmiş çarpıcı bir elbise giyer. 2020’de Victoria Song tahta geçerek geçmişte Dilraba Dilmurat ve Cecilia Liu gibi ödülü kazanan birçok yetenekli aktristin arasına katıldı.

Eminim herkes Victoria’nın şöhret yolunu, K-pop stajyerliğinden f(x) yıllarına, sonra eve Çin’e dönüp bir oyuncu olarak kendini yeniden keşfetmesine aşinadır. Onun için uzun bir kariyer oldu ve bu yeni arenada başka bir başarıya imza attığı için Victoria artık durdurulamaz görünüyor. 2020’de, sürekli büyüyen özgeçmişine yeni eklenen birden fazla dizisi var ve “Find Yourself” büyük bir başarı elde etti.

İzleyicilerin favori oyuncu listesinin başında yer alan diğer aktrisler arasında, bu yıl izlenme rekorları kıran “Go Ahead”de herkesin kalbini kazanan Seven Tan(Fox’s Summer) var.

Diğer bir favıori olan çaylak aktris The9’dan Esther Yu(My Amazing Boyfriend 2) bu yılki “Youth With You 2″de seyirci kazandı. Ancak stajyer olarak programa katılmadan ve The9’da çıkışını yapmadan önce, çaylak bir aktris oldu ve Victoria ile birlikte “Find Yourself”da rol aldı.

Diğer sevilen oyuncu Li Qin (Joy of Life) Çin’deki veya yurt dışındaki izleyicilere yabancı değil. Sık sık yardımcı rol oynamasına rağmen, izleyicinin hayranlığını ana başrolden daha fazla yakalayabilir. Bize sorarsanız, onun da taç giymesi sadece bir zaman meselesi.

Listede yer alan Gabrielle Guan(Sweet Combat), Victoria gibi eğlence endüstrisinde uzun süredir varlığını sürdürmektedir. Çocuk oyuncu olarak başlayarak, neredeyse tüm hayatı boyunca oyuncu olarak çalıştı.

Son olarak da Maggie Jiang (Serenade of Peaceful Joy) kariyerini tazeleyerek, yeni ve gelecek yeteneklere daha çok ilgi duyan kitleleri etkiliyor. Bu yılki “Nothing But Thirty”de her yerdeki izleyicileri hayran kitlesine ekliyor.