Wallace Chung ve Li Xiaoran, On Yıl Sonra Bir Fei Wo Si Cun Dizisinde Yeniden Bir Araya Geldiler

176

Söylentiler doğru! Wallace Chung ve Li Xiaoran’ın dönem dizilerinin ekranlara gelmesinden on uzun yıl sonra birlikte çalışacaklarına dair birçok spekülasyondan sonra Wang Hou Yu Sheng yepyeni bir dizisi ile geri döndüler. Çift bir zamanlar “İnternetin En Popüler Ekran Çifti Ödülü”nü almıştı.

2010’daki “Too Late to Say I Love You” gibi, ikilinin ikinci ortak çalışması yazar Fei Wo Si Cun’un kitabının bir başka dizi uyarlaması oluyor ve dizide iki eski sevgilinin aşkta ikinci şansını elde etmesi anlatılıyor. Wallace, Nie Yu Sheng adında bir kalp cerrahını oynuyor. Kalp hastalığı olan çocuklara yönelik ameliyatları finanse etmek için bir program kurmaya niyetli olan Li Xiaoran’ın oynadığı eski aşkı Tan Jing’le Tan Jing’in oğlu programı için seçildiğinde karşılaşır.

“Too Late to Say I Love You” izleyenler için Wallace Chung ve Li Xiaoran arasındaki yoğun kimya o zamanlar o kadar aşikârdı ki, herkes birçok öpüşme sahnesi olsun diye delirmişti. Yeni karakterleri pek çok tutkulu öpüşmelerinin tekrarlanacağının garantisini vermese de ikili arasındaki kimyanın yaşla birlikte daha iyi hâle geleceğini umuyoruz!