Wan Peng, “Crush” Dizisinde İlk Görüşte Evan Lin Yanjun’a Âşık Oldu

914

Eski NINE PERCENT üyesi Evan Lin Yanjun, 5 eylülde ilk Çin dizisi “Fall in Love”ı tamamladı. Bu dizi, ilk dizisi olmasının yanı sıra, aynı zamanda ilk erkek başrol deneyimiydi. Evan Lin, Wan Peng’in kadın başrol olduğu yeni bir Çin dizisi olan “Crush”da erkek başrol olarak açıklandı. Oyuncular 14 eylülde dizi tanıtım törenine katıldı.

Wan Peng, bir yayıncı olmayı hayal eden, üniversiteden mezun olmak üzere olan son sınıf öğrencisi Sang Wuyan’ı oynuyor. Sang Wuyan bir radyo kanalında haber sunucusu olarak çalışıyordur ve “Yi Jin” takma adıyla bilinen gizemli bir söz yazarını seviyor. Bu süre zarfında, tesadüfen “Su Nianqin” (Evan Lin) ile tanışır ve ona ilk görüşte âşık olur. Daha sonra, çok soğuk bir insan olduğunu ve görme engelli olduğunu keşfeder.

Sang Wuyan, Su Nianqin’in küstah ve soğuk dış kabuğunu bir soğan gibi soymaya başlar ve daha sonra aslında söz yazarı olan “Yi Jin” olduğunu ve ona âşık olduğunu fark eder. Gerçek hayattaki bazı baskılar ve yanlış anlaşılmalar nedeniyle çift ayrılır. Üç yıl sonra, Sang Wuyan bir radyo sunucusu olur ve Su Nianqin görme engelinden kurtulmuştur. Su Nianqin aile şirketini nasıl yöneteceğini öğrenme sorumluluğunu üstlenir. Çift, farklı yaşam yollarında bir kez daha birbirleriyle karşılaşır. Sonunda zorlukların üstesinden gelirler ve yeniden bir araya gelirler.