Wang Yibo ve Huang Xuan’ın Hayranları “Wind from Luoyang”da Oynamaları Konusunda Birbirine Girdi

414

Çin gizem dönem dizisi “Wind from Luoyang” henüz prodüksiyonuna başlamamış olsa da iddia edilen oyuncu seçimi, dizinin şimdiden çok ilgi görmesine neden odu. Son basın toplantısında, yapım şirketi Wang Yibo ve Victoria Song’u dizide rol almaya davet edeceklerini açıkladı. Şimdi, internetteki bir söylentiye göre bir değil iki erkek başrol olacak: Yibo ve Huang Xuan. Ancak hayranlar bu düzenlemeden memnun değil.

Haberlere göre, dizinin yatırımcıları Yibo’yu başrol olarak istiyordu çünkü mevcut popülaritesi ve ticari değeri diziye başarı getirebilir. Ancak prodüksiyon tarafı Huang Xuan’ın imajından ve oyunculuğundan hoşlanıyor ve rol için mükemmel bir seçim olduğuna inanıyor. Bu spekülasyonlara göre Huang Xuan’ın hayranları, bu rolün sevdikleri oyuncuyu geride tutmasını istemediklerini ve ana erkek başrolü oynamıyorsa diziden çekilmesinin daha iyi olacağını hemen ifade ettiler.

Bu yorumlar, hem Huang Xuan hem de Yibo’nun hayranlarının internette kavga etmesine neden oldu. Victoria’nın hayranları da bu kavgaya katılınca olay patladı. Şimdi, Victoria’nın adı artık internette oyuncu kadrosunda yer almıyor.

Yibo’nun bir hayranı olduğunu belirten bir kişi dizinin senaristiyle yaptığı özel bir sohbeti yayınlayarak ortalığı daha da karıştırdı. Konuşma sırasında senarist, Yibo’nun muazzam popülaritesiyle ikinci bir erkek başrolden daha fazlasını hak ettiğini ifade etti. Ayrıca, yapım ekibinin kendisini bastırmayı düşündüğü için bile Yibo’yu göz ardı ettiğini iddia etti. Senarist, dizinin oyuncu kadrosunda fazla söz sahibi olmadığını sinir bozucu bir şekilde ifade ettikten sonra sohbeti kapattı.

Dizi çekimlerinin ekim ayında başlayacağı bildiriliyor.