Wang Yuxin Hastaneden Çıktı, Johnny Huang ile İki Yıl Öce Boşandığını İddia Etti

1285

Son birkaç gün, Johnny Huang Jingyu ve eski kız arkadaşı Wang Yuxin için çalkantılı geçti. Birincisi, Wang Yuxin’in intihar girişiminde bulunduğu raporları vardı ve asistanı sözde yanlışları için Johnny Huang’a seslendi. (İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz: Johnny Huang’ın Eski Kız Arkadaşı İntihar Etti ve Hâlâ Komada) Wang Yuxin hastaneden taburcu oldu ve evde dinleniyor. Asistanı, Wang Yuxin’in uyku haplarını aşırı doz almasından zehirlendiğini gösteren bir teşhis raporu da dahil olmak üzere hastanede kalışının “makbuzlarını” paylaştı.

Buna ek olarak, asistanı evlilik cüzdanı da dahil olmak üzere aynı evlilik resmini ve Johnny Huang’ı 2018’de aile içi istismarla suçlamak için kullanılan yaralanmalarını gösteren bir teşhis raporu gösterdi.

19 mayısta Wang Yuxin, Weibo’sunda iyi olduğunu bildiren uzun bir güncelleme yayınladı ve herkesi endişelendirdiği ve kamu kaynaklarını meşgul ettiği için özür diledi. Ayrıca, Johnny Huang ile daha önce evlendiklerini açıkladı.”Bay Huang Jingyu ile bir evliliğimiz vardı ancak bazı sorunlar nedeniyle, iki yıl önce boşandık. Mutlu zamanlar ve güzel anılar vardı ama bugün hâlâ unutamadığım bazı kalp bağlılıklarım ve psikolojik sıkıntılarım var.”

Wang Yuxin ve Johnny Huang’ın mutlu zamanlarından.

Wang Yuxin ayrıca, kendi canına kıymaya çalıştığı için ailesi ve aile üyeleri adına üzüldüğünü anlattı. Ailesinin ve birçok arkadaşının komada iken onu ziyarete geldiğini anlattı. Ayrıca bekâr bir anne olduğuna dair söylentiler hakkında da bilgi verdi. “Bir şey daha var, çocuğum yok. Neden bekâr bir anne olduğum gibi bir imaj verildi, bunu ortaya atan kişinin bunu açıklaması gerekir. Eğer diğer kişi bunu açıklamazsa, önemli değil. Artık kullanılmak istemiyorum, kullanım değerim de yok. Bu geç gelen bir uyarı. Siber zorbalık çok korkutucu ama bu hukukun üstünlüğüne değer veren bir toplum. Lütfen sözlerine dikkat et! Üzgünüm ve ayrıca teşekkürler çocuklar! Bir kez daha teşekkürler, lütfen beni rahatsız etmeyin! ”

Johnny Huang ve ekibi son suçlamalara yanıt vermedi. Johnny Huang 18 mayısta “Happy Camp” için çekim yaparken gayet iyi görünüyordu.