Web Dizisi “Sweet First Love”ın Yeni Fragmanı ve Posterleri Yayınlandı

3832

Ren Shihao, Kabby Hui, Zheng Fanxing, Gao Yufei’nin başrollerini paylaştığı “Sweet First Love”ın 8 ekim galasından önce yeni fragmanı ve posterleri yayınlandı.

Dizinin konusu ise şöyle: Yedi yaşındayken Zhuo Yifeng, her iki ebeveyninin de bir araba kazasında öldüğünü görür. Geçirdiği travmadan dolayı amnezi geçirir. Zhuo Yifeng’in ailesi onu yakın arkadaşları Su Zijian’ın bakımına bırakır. Su Zijian’ın Su Muyun adında bir oğulları vardır ve Zhuo Yifeng’den iki yaş küçüktür.

Zhuo Yifeng, Su Nianfeng ismiyle yeni bir kimliğe bürünür, küçük kardeşi Su Muyun ile birlikte büyür, ancak ilişkileri pek de dostane değildir. Su Muyun okulda efsanevi bir isimken, Su Nianfeng kolayca görmezden gelinen birisidir. Hayatında hiçbir hedefi olmayan Su Nianfeng, üçüncü yılında, yakın arkadaşı Yue Diyin sayesinde tıp fakültesine başvurmaya kararlıdır. Yue Diyin onun sırdaşıdır, güneş kadar sıcak biridir ama tuhaf bir hastalıktan muzdariptir.

Su Muyun, görünürde Su Nianfeng’e kaba davranır ama hayallerine ulaşırken sessizce yanında duruyordur. Üniversiteye girdiklerinde, popüler kız Ouyang Qingxue, Su Niangfeng’in kendisini evlat edinen aileyi yanlış anlamasına neden olan bir gerçeği ortaya çıkarır. Su Niangfeng de gerçeği aramak için bağımsız olarak yaşamak için evden ayrılır.

Yayınlanan poster ve fragmana aşağıdan göz atın:

Dizinin Fragmanı: https://www.rotaasya.com/forums/topic/sweet-first-lovein-yeni-fragmani-yayinlandi/