Will Pan Hostes Kız Arkadaşı ile Evlilik Planlarını Açıkladı

784

Tayvanlı şarkıcı Will Pan dün 26 yaşındaki Şanghay uçuş görevlisi Luna ile evlilik planlarını açıkladı. “Çin’in en güzel hostesi” olarak bilinen Luna sık sık düzgün fiziğini ve lüks eşyalarını sosyal medyada gösterir.

Luna’nın kendisi ve ailesi ile birlikte bir fotoğrafını paylaşan Will, “Herkese merhaba, 2020 zor bir yıl oldu, bu yüzden herkese söylemek için doğru zamanı bulmaya çalışıyorum. Bugün iyi haberler paylaşmak istiyorum. Çok şanslıyım ve hayatımın geri kalanını geçirmek istediğim bir eş buldum. Hayatımıza bir aile olarak devam edeceğiz ve umarım herkes bize iyi dileklerini sunar. Herkese teşekkür etmek istiyorum ve kendi mutluluğunuzu da bulmanızı umuyorum.” dedi.

Will ve Luna 2015 yılında çıkmaya başladı ve özel sosyal medya etkileşimleri 2018’de sızdırıldı. Yıl sonunda Luna’nın hamile olduğu ve gizlice Amerika Birleşik Devletleri’nde evlendikleri söylendi. Will daha sonra tüm iddiaları reddetti ve evli olmadığını doğruladı. Luna ile yıllarca istikrarlı bir ilişki içinde olmasına rağmen, Will 2017 Çin gerçeklik şovu “We are in Love”da Orfila Wu ile yer aldı ve bekâr imajını korudu. İkili, hayranlar arasında popüler bir çift oldular “Koala Çift” olarak adlandırıldılar. Şovun sonunda Will, Orfila’ya gerçek hayatta çıkmayı önerdiğinde, Orfila ciddi olup olmadığını sordu, Will de evet dedi. Birçok hayran ikisinin beraber olmalarını umuyordu.

Will artık Luna ile evlilik planlarını açıkladığına göre, Will ve Orfila’yı üç yıl boyunca destekleyen hayranların kalpleri kırıldı. Bazı hayranlar şovu çekerken bekâr gibi davrandığını ve duygularıyla oynadığını ileri sürdü. Ancak Orfila, Will’in açıklamasından memnundu ve Weibo’da evliliğini kutlayan bir mesaj bıraktı. Birçok hayran da onun hayat partnerini bulmasını diledi.