William Chan “The Serious Gagman”daki Dansıyla Herkesi Şaşırtıyor

277

Herkes William Chan “Novoland: Pearl Eclipse” dizisinin çekimlerine odaklandığı için bir süre trend aramalarda olmayacağını düşünüyordu. “The Serious Gagman”ın fragmanındaki ani görünümü herkesi şaşırttı. (Gagman espri yapan kişi anlamına gelir.

William Chan modern dans hareketleriyle ünlüdür. Ancak, bu sefer klasik bir şeyle geri döndü!

Fragmanda, basketbolculardan oluşan bir ekip “halka açık dans” eden “dansçı teyzelerle” karşılaşıyor. ‘Dans eden teyzeler’ basketbol sahasından ayrılmayı reddettiğinde, William Chan yardıma gelir. 80’lerin dans hareketleriyle başlıyor, ‘rowing-boat’ gibi klasik hareketlerle herkesin dikkatini çekiyor. Son olarak, hem basketbol takımı hem de ‘dans teyzeleri’ William Chan’ın dansına katılıyor. William Chan kesinlikle klasik ve havalı görünebiliyor!

William Chan’ın “The Serious Gagman”da yer alacağı onaylandı, fragmandaki komik ve heyecan verici performansı, hayranların bunun nasıl bir şov olacağını merak etmesini sağlıyor.

Tencent Video’nun tanıtımına göre “The Serious Gagman”ın sunucuları profesyonel değil, gerçek “Gagman” olacağı yepyeni bir gösteri olacak. Bu “Gagman” yaratıcı ve eğlenceli esprileri ile sizi şaşırtmaya söz veriyor! William Chan’ın yanı sıra, şovda He Jiong ve Da Zhang Wei sunucu olacak.