Woo Do Hwan’ın “The King: Eternal Monarch”dan Yeni Görüntüleri Geldi

1740

Yaklaşan SBS dizisi “The King: Eternal Monarch”dan Woo Do Hwan’ın yeni fotoğrafları yayınlandı.

“The King: Eternal Monarch” İmparator Lee Gon (Lee Min Ho) ve dedektif Jung Tae Eul’un (Kim Go Eun) bir krizi önlemek için birlikte çalıştıkları, Kore’nin bir imparatorluk ve demokratik bir ülke olduğu iki paralel evrenin arasında geçen bir fantastik romantik dizidir.

Dizide ilk kez yazar Kim Eun Sook (“Descendants of the Sun,” “Goblin“) ile çalışan Woo Do Hwan, imparator Lee Gon’un korumalarının lideri Jo Young’u canlandırıyor.

Woo Do Hwan, “Hikâyeden karakterlere kadar, bu dizi hakkındaki her şey harika. Böyle harika bir projenin parçası olmak bir onur ve çok mutluyum. Çekim yapmak gerçekten rahattı çünkü Lee Min Ho ve Kim Go Eun benimle iyi ilgilendiler. Daha da iyi bir sonuç için setteki yazar, yönetmen ve personel ile iletişim kurmak için elimden geleni yapıyorum.” diye konuştu.

Hwa & Dam Pictures’dan bir kaynak, “Woo Do Hwan’ın hem iyi hem de kötü görünebilen benzersiz yüz özellikleri var. Ayrıca oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra, oyunculuk yelpazesi çok geniş bir aktör. Lütfen “The King:Eternal Monarch”da Jo Young’un büyülü cazibelerini dört gözle bekleyin.” dedi.

“Woo Do Hwan’ın “The King: Eternal Monarch”dan Yeni Görüntüleri GeldiThe King: Eternal Monarch” nisan ayında yayınlanacak.