Wu Chun 16 Yıl Sonra Eşiyle Düğün Yaptı!

835

Wu Chun ve Lin Liyin, Wu Chun Tayvanlı erkek grubu Fahrenheit’la çıkış yapmadan önce 2004 yılında evlenmişlerdi. Aslında çift tam 24 yıldır beraber ama yoğun hayatlarından dolayı düğün yapmak öncelikleri olmamıştı. Wu Chun hayatının aşkıyla bir düğün yapmayı her zaman istemişti ve bunu sonunda 9 haziranda Brunei’de gerçekleştirdi.

Wu Chun’un “Before Wedding” realite programına katıldıktan sonra düğün yapma isteği daha da artmış. Pandemi yüzünden sınırlamalar olsa da çift töreni yapmayı tercih etti. Lin Liyin’in gelinliğinin arkasındaki çocuk motifleri de gözlerden kaçmadı.
40 yaşındaki aktör bir gönderi paylaştı ve şunları yazdı: “Bir zamanlar her şeyinizi değiştiren biriyle tanışırsınız. Hayatınızda bir kere aşk, size peri masalı gibi bir evlilik sunar. İşte rüya bu.” Wu Chun ne zaman hayatın sona ermesinden bahsetseler hüzünlendiklerini ama bu yüzden de şu ana daha çok değer verdiklerini belirtiyor. Bu düğünde yaptığı evlilik teklifinin gelecek hayatları için de geçerli olmasını ve tanrının onları gelecek hayatlarında da yine bir aile yapmasını dilediğini de sözlerine ekliyor.
Aşklarının meyvesi olan iki çocukları Nei Nei ve Max’ın şahitliğinde gerçekleşen törende ailenin mutluluğu görülmeye değerdi.
Çifte biz de ömür boyu mutluluk diliyoruz!