Leo Wu ve Dilraba Dilmurat Yeni Tarihi Dizinin Başrolleri Oldular

1278

Tarihi dizi hayranları heyecanlanacak yeni bir dizimiz olduğu için sevinme zamanı!

Dilraba Dilmurat (Sweet Dreams) ve Leo Wu (Far Away Love)  Tang Hanedanlığı döneminde geöen Chang Ge Xing’de beraber oynayacak. Zhao Lusi (I Hear You) ve Liu Yu Ning (Singer 2019) oyuncu kadrosuna katıldılar.

Her iki başrol de tarihi dizilere yabancı değil ve daha önce hiçbir dizide birlikte çalışmadı, bu yüzden onları izlemek oldukça heyecan verici olacak. Hayranlar bu dizinin başrolünde Qu Chuxiao (Bloody Romance) olacağını duydular, ancak aktörün şirketiyle ilgili problemleri vardı ve bu yüzden projeden ayrıldı.

Dizi, Xia Da’nın aynı adlı manhua’sına(Çin çizgi romanı) dayanıyor ve büyük bir çevrimiçi takipçisi bulunmakta. Hikâye, Prenses Li Chang Ge’nin, babası Velihat Prens Li Jian Cheng’in Xuanwu Kapısı Olayı’ndan sonra öldürülmesiyle ailesinin intikamını alma yolculuğunu anlatıyor. Prenses, bu trajediden sonra saraydan kaçıyor ve  intikamını planlayabilmek için bir çocuk olarak kimliğini saklıyor.

Her iki oyuncu da dizinin bugünkü töreninde karışık tepkilere neden oldu. Diliraba, 20 yaşındaki Wu Lei’den yedi yaş büyük olduğu için Qu Chu Xiao’nun erkek başrol olmasını tercih eden hayranlar var, diğerleri ise aslında birlikte iyi göründüklerini düşünüyor.