Wu Qian Doğum Mu Yaptı?

4168

Şu sıralarda yayınlanan “Skate into Love” dizisi ile gündemde olan Wu Qian 2019’da yayınlanan Çin dizisi “Le Coup de Foudre“de başrolü Zhang Yujian ile paylaşmıştı ve ikilinin kimyası diziyi hit yapmaya yetmişti.

2019 kasımında havaalanında beraber görüntülenen çiftin daha önce de el ele fotoğrafları çekilmişti ama ilişkilerini bir türlü kabul etmemişlerdi. Hatta birlikte yaşadıkları iddia edildi. Daha da ileri gidersek hayaranlar Wu Qian’ın elinde yüzük gördüklerini bile söylemişlerdi.

Wu Qian bu yılın ilk yarısında ortalarda hiç görünmedi. Ve bir anda şubat ayında doğum yaptığı iddiası ortaya atıldı! Bu konuda hiçbir açıklama gelmedi ama uzun zamandan sonra Wu Qian ilk defa 15 mayısta Şanghay Havaalanı’nda objektiflere takıldı.

Wu Qian’ın havaalanındaki fotoğrafından üst tarafı gayet ince görünüyor. Alt tarafı biraz kilolu gibi ama bu çekim açısından ya da giydiği açık renk pantolondan kaynaklanabilir. Ancak eğlence sektöründeki kadın ünlülerin vücutlarına çok dikkat ettikleri göz önüne alınırsa, doğumdan birkaç gün sonra ortaya çıksalar bile bunu anlamak pek mümkün olmayabiliyor. Buna en iyi örnek Angelababy ve Yang Mi.

Peki sizce Wu Qian doğum yapmış mı yapmamış mı?