Wu Qian ve Bai Jing Ting’in Modern Dizisi “Octogenarians and the 90s”ın Yeni Fragmanı Yayınladı

393

Çinli aktris Wu Qian geçtiğimiz günlerde 26 eylülde 28. doğum gününü kutladı. Oyuncunun popülaritesi “Skate Into Love”, “Le Coup de Foudre” ve “My Amazing Boyfriend” gibi pek çok beğenilen dizide oynadıktan sonra her yıl artıyor. Yeni dizisi “Octogenarians and the 90s”dan Bai Jing Ting ile kısa süre önce yeni tanıtım fotoğrafları ve fragmanı yayınladığında yıldızın hayranları heyecanlandı!

Hayatın içinden kesitlerden oluşan dizi, 90’lı yıllar sonrası Ye Xiao Mei (Wu Qian) ve Guo San Shuang (Bai Jing Ting) tarafından yönetilen Sunshine House adlı bir huzur evine odaklanıyor. Ye Xiao Mei, Sunshine House’u büyükannesinden miras alır ve yaşlılar evini yenilemek için çok heyecanlıdır. Ancak yaşlı sakinler, değişime karşı direnirler ve 90’lar sonrası gençlerle sürekli zıt düşerler. Ancak her iki nesil de dokunaklı hikâyeler aracılığıyla birbirlerini yavaş yavaş kabul etmeyi öğrenir. “Octogenarians and 90’s”, yaşlıların bakımında sosyal konulara odaklanıyor ve ayrıca sevgi ve sorumluluk değerlerini sergiliyor.

“Octogenarians and the 90s” etkileyici bir şekilde tecrübeli oyuncu kadrosuna da sahip: Ni Da Hong, Li Jian Yi, Yang Xin Ming, Wu Mian, Yang Qing, Gao Xin ve Xie Lan.