XIA Junsu, 10 Kasımda Mini Albüm ‘Pit A Pat’ İle Geri Dönüş Yapacak

342

XIA Junsu’nun ajansı C-Jes Entertainment, mini albümün çıkış tarihiyle birlikte 26 ekimde resmi sosyal medya hesabında “Pit A Pat”in konsept fotoğrafla yayınladı.

Konsept fotoğrafında, Kim Junsu tamamen beyaz bir kıyafet giyiyor ve gözleri kederle ıslanmış bir şekilde boşluğa bakıyor, gizemli ve rüya gibi bir atmosfer yaratılmış. Aynı zamanda, yoğun kırmızı harflerle yazılmış mini albümün başlığı “Pit A Pat” hayranların merakını daha da artırıyor.

Yeni albümde, sonbaharın sonundaki duyguları harekete geçiren iki balad şarkısı, ‘Pit A Pat’ adlı dans başlığı parçası ve geçen yıl sürpriz bir hediye olarak yayınlanan ve hayranlarından coşkulu destek alan “When It’s Snow” şarkısı da dahil olmak üzere toplam dört şarkı yer alacak.

Başlık parçası “Pit A Pat”, Kim Junsu’nun yoğun dans performansıyla tanışabileceğiniz fantastik sözlere sahip ritmik bir house dans şarkısıdır.

Bir ajans yetkilisi, “Bu albüm Kim Junsu’nun müziğin gücüyle pozitif enerji sağlama fikriyle başladı. Bu yeni albümün kendisini uzun süredir bekleyen hayranlar için özel bir hediye olması bekleniyor. Tıpkı bu mini albüme hazırlanırken müziğiyle rahatladığımız gibi, umarız dinleyiciler de Junsu’nun sesiyle kalplerini rahatlatır. ” dedi.

Kim Junsu’nun yeni mini albümü ‘Pit A Pat’, 10 kasımda çeşitli çevrimiçi müzik sitelerinde yayınlanacak.

Ayrıca bir de konser afişi yayınlandı. Afiş 21 ve 22 kasım tarihini işaret ediyor.