Xiao Zhan, 2020’nin En Mutlu Anını Açıkladı

307

“227” olayından on ay sonra Xiao Zhan yavaş ama emin adımlarla zirveye dönüş yaptı. Zor bir yıl geçirdiğini söylemek yetersiz kalır. Tencent Video’nun “All Star Night 2020″deki “kırmızı okyanus” Xiao Zhan’ın hayranlarından aldığı desteğin bir göstergesiyse, Xiao Zhan’ın 2021 için tam güçle hazır olduğunu söyleyebiliriz.

Xiao Zhan’ın hayranlarının Sahnede performans sergilerken oluşturdukları “kırmızı okyanus” ışıkları.

Xiao Zhan, Baidu APP ile geçen yıl üzerine düşünceleri için hızlı bir soru-cevap yaptı. İlk soru telefonuna kaydettiği son resmin ne olduğuydu. Xiao Zhan bir kedi *memesi gösterdi çok komik olduğunu düşündüğü için onu kaydettiğini söyledi. (meme: İnternet geyiği, meme ya da mem, internet üzerinde anonim olarak genellikle popüler resim, video, kelime ya da cümleler şeklinde yayılan ve geniş kitlelerce manası bilinen olgulara verilen isim.)

Bir sonraki soruda Xiao Zhan’dan 2020’de onu en mutlu eden anı seçmesini istendi. Xiao Zhan için zor bir yıl olsa da, onun için hâlâ değer verdiği anlar vardı. Xiao Zhan’ın cevabı: “Mmm… Babam ve annem yanıma geldiler.” Xiao Zhan, en lezzetli yemek olarak da annesinin kızarmış dana etini söyledi.

Xiao Zhan ve ailesi.
Xiao Zhan ve annesi.

Xiao Zhan, 2020’de yaşadığı en büyük değişikliğe gelince, “Herkes bunu görebilir. Saçımı kısa kestim.” dedi. Xiao Zhan’dan 2020 yılını özetlemek için üç anahtar kelime kullanması da istendi. Xiao Zhan, “Büyüme, cesaret, yansıma” diye yanıt verdi. Son olarak, 2021’e ne söylemek istediği sorulduğunda Xiao Zhan, “Her şeyin sorunsuz bir şekilde yolunda gitmesi.” dedi.