Xiao Zhan, “The Wolf”un Aniden Prömiyer Yapmasıyla Dizilere Geri Döndü

737

Evet bu doğru! “The Wolf”, hiçbir uyarı yapılmadan aniden 19 kasımda yayınlanacağını duyurduktan sonra aramalarda trend oldu.

49 bölümlük dizi şu anda Çin video platformları Tencent, iQIYI ve Youku’da her perşembeden cumartesiye iki bölüm birlikte sunuluyor. Dahası, tüm bölümler VIP aboneler için tamamen yayınlandı!

Darren Wang Talu ve Li Qin’in başrollerini paylaştığı “The Wolf”, 2017’nin nisan ayından eylül ayına kadar çekildi, yani dizinin yayınlanması için üç uzun yıl beklendi! Her ne kadar Xiao Zhan, karakteri Ji Chong ile yardımcı bir rol oynasa da bildirilse de 11. bölümden itibaren yer alıyor. Öyle ki 227 olayının ardından oyuncunun eski çalışmalarının kara listeye alındığına dair söylentiler vardı. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz: Xiao Zhan, AO3 Olayını Ele Aldı ve Hayranlarıyla İlişkisi Hakkında Konuştu

Oyuncu kadrosunda ayrıca Xin Zhilei, Yao Yao, Ding Yongdai ve Lin Youwei de yer alıyor. Posterler belki dizi biraz eski olduğu için biraz eski tip görünüyor ama dizi uzun zaman sonra yayınlanacağı için bir şans vermek gerekebilir!