Xu Kai, Sarhoş Bir Şekilde Görüntülendi

888

“The Story of Yanxi Palace” yıldızı Xu Kai genellikle sakin, havalı ve aklı başındadır. 25 yaşındaki oyuncu, arkadaşlarıyla içki içerken görüntülendiğinde hayranlarına daha rahat tarafını göstermiş oldu.

“The Story of Yanxi Palace”ın büyük başarısından sonra Xu Kai’nin popülaritesi hızla arttı ve şu anda Hengdian’da yeni bir dizi çekiyor. Bir gece çekim yaptıktan sonra, Xu Kai dinlenmek ve rahatlamak için birkaç arkadaşıyla akşam yemeğinde buluştu. Buluşmadan sonra Xu Kai’nin sokaklarda düzgün bir şekilde ayakta duramadığı ve çok içmiş gibi görünüyordu.

Xu Kai’ye eşlik eden bir arkadaşı, yürümeye çalışırken ona destek olmak zorunda kaldı. Ancak birkaç adım sonra arkadaşı, Xu Kai’nin sarhoş ağırlığı ve dengesiz yürüyüşü yüzünden yere serildi. İkili nihayet bir taksiyi durdurmayı başardığında, şoför ve arkadaşı, Xu Kai’yi arabaya bindirmek için büyük çaba sarf etti.

Genç bir aktörün arkadaşlarıyla parti yapması normal olsa da, Xu Kai’nin popülaritesi, geçmişte aşırı hevesli hayranlar tarafından takip edilmesine ve taciz edilmesine yol açmıştı. Sarhoş durumu, sıradan koşullar altında doğal ve yaygın olsa da, hayranların hararetli tartışmalarına yol açtı. Bazıları, “Ekibiyle sadece bir akşam yemeği” “O içki içen bir yetişkin. Problem ne?” diye yorumlar yaptılar. Meraklı olan hayranlar ise “Belki de onu rahatsız eden bir şey vardır.” dediler.