Xu Kai’nin “Imperial Cuisine” Dizisindeki Partneri Bai Lu Yerine Wu Jinyan Oldu

439

Yapımcı Yu Zheng’in geçen yılki büyük oyuncu kadrosuna yaptığı açıklamanın aksine, Ming Hanedanı dizisi için Xu Kai ve Bai Lu arasında beklenen eşleşme artık mümkün değil. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz: “The Legends” Yıldızları Xu Kai Ve Bai Lu 3. Kez Partner Oluyor. “Arsenal Military Academy” ve “The Legends” yıldızlarının, bir kadının mutfaktaki becerileriyle imparatorluk mutfağının yavaş yavaş zirvesine yükselmesinin ele alan “Jewel in the Palace” benzeri bir dizi olan “Imperial Cuisine”de birlikte rol almaları bekleniyordu. Ancak, bugünkü yeni gelişmeler, Xu Kai ve Bai Lu’nun üçüncü kez bir araya gelmediğini doğruladı.

Bunun yerine, “Story of Yanxi Palace”da Yingluo ve Fuheng romantizminin hayranları, yönetmen Yu Zheng’in Wu Jinyan’ın Xu Kai ile birlikte başrol oynayacagını doğruladığı için en sevdikleri çift eşleşmesinin “Imperial Cuisine”de devam ettiğini öğrenince çok sevinecekler.

Huanyu Film’in eşleşmeleri bir süredir bir Xu Kai – Bai Lu ve bir Wu Jinyan – Nie Yuan olarak değişkenlik göstermekte. “Imperial Cuisine” başrolü için Bai Li seçilseydi çiftin üçüncü iş birliği olacaktı. Bu arada Wu Jinyan, Huanyu’daki meslektaşı Nie Yuan ile “Story of Yanxi Palace”, “Legend of Haolan” ve “Happiness Will Come Knocking Again” gibi daha yeni üç dizide sürekli olarak partner oldu. Artık Wu Jinyan ve Xu Kai nihayet bir araya geldiğine göre, işler kesinlikle ilginç görünmeye başlıyor.

“Song of Youth” dizisinde Bai Lu’nun başrolleri paylaşan Wang Yizhe “Imperial Cuisine”de ikinci başrol olarak oyuncu kadrosuna katılıyor.