Yamashita Tomohisa, ‘IN HEAD’ Dizisinın Kapanış Şarkısını Seslendirecek

803

 

Yamashita Tomohisa, Hulu’nun orijinal dizisi ‘IN HEAD’ın kapanış şarkısından sorumlusu olacak.

12 haziranda dünya çapında yayınlanacak olan dizi, Antarktika’da geçen bir hayatta kalma gizemi olarak tanımlanıyor. Bir araştırmacı ekibi, zor koşullar altında bir göreve devam etmek için dış dünya ile tüm temasları koparır. Altı ay sonra ekipteki diğer meslektaşları, onların öldüğünü mü yoksa kayıp mı olduklarını bulmak için araştırma yaptıkları yere giderler. Yamashita, parlak bir geleceğe sahip genç bir mikrobiyolog olan ‘Aki Kobayashi’ rolünü oynayacak.

Dizi için Yamashita “Nights Cold” adlı yepyeni bir şarkı yazdı. Yamashita “Bu bağı duyduğumda gözyaşlarımı tutamadım. Dizinin dünya görüşüne değer verirken, bunu sevgiyle karşılaştıran ve gizemlerini anlatan şarkı sözleri yazdım. Dünyanın dört bir yanındaki birçok kişi onu dinlerse bu beni mutlu eder.” dedi.

“Nights Cold”, 15 temmuzda Yamashita’nın yeni single’ı olarak piyasaya sürülecek. Buna ek olarak, dünya çapında indirilebilecek. Single’ın “Limited Edition A” versiyonu İzlanda’daki dizi çekimi hakkında bir belgesel içeren bir DVD ile gelecek. Bu arada, Limited Edition DVD’si “Nights Cold” için müzik videosunu da içerecek.