Yamashita Tomohisa “Johnny & Associates”dan Ayrıldığını Bildirdi

545

Şarkıcı ve oyuncu Tomohisa Yamashita (35), “Weekly Bunharu” ile yaptığı röportajda bağlı olduğu şirketi “Johnny &Associates”dan ayrıldığını bildirdi.

Yamashita uzun zamandır hem oyuncu hem de şarkıcı olarak küresel olarak aktif olmak istiyordu ve bu yılın haziran ayında şirketten ayrılma niyetini şirketine bildirdi ve görüşmelere devam etti. Şirketten ilgili bir kişi “Yamashita, sözleşmesi yenilendiği zaman bu yıl aralık ayında ayrılmak istedi, ancak şirket sözleşmeyi gelecek yıl mart ayına ertelemeyi önerdi. Her iki taraf da mart ayında ayrılmayı kabul etti.” dedi.

Ancak ağustos ayında, “Bunharu Online”ın haberinde liseli bir kız model ile skandalı bildirildi ve Yamashita’nın belirsiz bir süre faaliyetleri askıya alındı. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz: Yamashita Tomohisa’nın Faaliyetleri Geçici Olarak Askıya Alındı ve Kamenashi Kazuya Ciddi Uyarı Aldı

“Bu faaliyetlerimin askıya alındığı dönemde, bir Hollywood filminde rol almak için teklif aldım. Ancak, faaliyetlerimin askıya alınma süresi açık olmadıkça çekime katılamam. Bu şansı kaçırmak istemediğimi şirkete söyledim ve çekim için Kanada’ya uçtum.” Yamashita ekim ayının sonunda ayrılmayı umuyordu ve “Johnny & Associates” ile görüştükten sonra şirketten ayrıldı.

Gelecekte Yamashita, yurt dışında faaliyetlerine başlamayı planlıyor. Şu anda çekilmekte olan filme ek olarak, popüler Hollywood yönetmenlerinin ürettiği denizaşırı dizilerde rol almaya karar verildi gibi görünüyor.