Yang Dae Hyuk “Sweet Munchies”deki Rol Arkadaşlarından Bahsetti

794

Yang Dae Hyuk, son projesi JTBC’nin “Sweet Munchies”in bittikten sonra rolüyle ilgili düşüncelerini ve rol arkadaşları Jung Il Woo ve Kang Ji Young ile çalışmanın nasıl olduğunu bir röportajda anlattı.

“Sweet Munchies”in bittikten sonra ne yaptığı sorulduğunda aktör, “Şu anda JTBC’nin yeni dizisi ’18 Again’i çekiyorum. Çekimler olmadığında dinleniyorum. İzlemek istediğim dizileri veya filmleri izliyorum.” dedi.

Dizide yer almakla ilgili olarak Yang Dae Hyuk sözlerine şöyle devam etti: “Çaylak bir aktör olarak, şimdiye kadar üstlendiğim en büyük rol buydu. İyi bir iş yapmam gerektiğini düşündüm ve diğer aktörlerle birlikte diziye sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak istedim.” dedi.

Yang Dae Hyuk, izleyicileri çileden çıkarma eğiliminde olan kindar bir patron olan Nam Gyu Jang’ın rolünü üstlenmişti. Rol için nasıl hazırlandığı konusunda, “Nam Gyu Jang’ın gerçek hayatta en az bir kez karşılaşacağınız bir kişi olmasını istedim, bu yüzden onu bu şekilde yapmak için bir neden bulmaya çalıştım. Neden bu şekilde konuştuğunu ya da davrandığını araştırdım. Bir ofiste çalışma deneyimimi düşündüm ve aynı zamanda çalışan arkadaşlarımın hikâyelerini de dikkate aldım. Nam Gyu Jang’ı iş yerinde dedikodu yapabileceğiniz rahatsız edici bir patron olarak sunmak için çok çalıştım.” diye anlattı.

Aktör daha sonra Nam Gyu Jang’ın kendisine hiç benzemediğini belirtti. “Bencil davranmıyorum ya da öfkemi başkalarından çıkarmıyorum.” diye açıkladı.

Yang Dae Hyuk daha sonra diğer aktörler ve yönetmenle birlikte çalışmasından bahsetti. “Yönetmen, sahneleri kontrol etmekte iyiydi ve hepimiz benzer yaşta olduğumuz için diğer aktörlerle iyi anlaştım. Sete gitmek heyecan vericiydi.” dedi.

Aktör, rol arkadaşları Jung Il Woo ve Kang Ji Young’a minnettardı: “Belki de ana karakterleri oynadıkları için ama ikisi de oyunculukta gerçekten iyi ve biraz daha öne çıkmama yardımcı oldular. Onlara gerçekten minnettarım.”

Yang Dae Hyuk, Jung Il Woo’yu yemek pişirme becerileri için övdü. “Dizide bir yemek sahnesi olduğu için, pişirdiği erişteleri denemeliydim. Gerçekten çok lezzetliydi.”

Yang Dae Hyuk, dizinin onun için ne anlama geldiğinden bahsederek röportajı bitirdi. “Bu bir aşk üçgeni hakkında bir diziydi, cinsel azınlıkların hikâyelerine de değindi. Bu sık görmediğiniz bir konu ancak abartılı değildi ve bence ele alınması gereken konular işlendi. Her bölümde ortaya çıkan yemekler insanları rahatlattı. Bu diziyi, insanları iyileştirebilecek bir dizi olarak hatırlayacağımı düşünüyorum. 2020’deki hoş anılarımdan biri olarak kalacak.”