Yang Mi ve Xu Kai’nin “She And Her Perfect Husband” Dizisinin Posterleri Yayınlandı

841

Tencent yıllık basın toplantısını 2 ağustosta gerçekleştirdi ve birçok heyecan verici duyuru yaptı. Yang Yang ve Dilraba’nın “You Are My Glory”de (ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz) rol almasının yanı sıra, Tencent ayrıca Yang Mi ve Xu Kai’nin orijinal romcom dizisi “She and Her Perfect Husband”da başrol oynayacaklarını resmen duyurdu. Yang Mi ve Xu Kai ilk kez birlikte çalışacaklar, bu yüzden dizi heyecan verici görünüyor.

Yang Mi, yalnızca kariyerine odaklanmış, ancak her zaman ebeveynleri tarafından evlenmeye şiddetle zorlanan bekâr bir avukat olan Qin Shi rolünü oynayacak. Üst düzey bir hukuk bürosu olan “Cheng ve Hui”, evli olması gereken bir aile avukatını işe alacaktır. Qin Shi’nin ikinci abisi Qin Wenyu, güvenilir olmayan bir kafa avcısıdır kardeşinin özgeçmişini gönderir ancak medeni durumunu evli olarak değiştirir ve varolmayan bir kocayı kardeşinin izni olmadan uydurur. Qin Shi bunun hakkında hiçbir bilgisi olmadan işe alınır.

Qin Shi’nin olağanüstü performansı, hukuk firmasının kurucu ortağı Lao Jin tarafından fark edilir. Bir iş etkinliğinde Lao Jin, Qin Shi’yi Kadın Girişimciler Derneği’nin hukuk müşaviri olmasını önerir. O zaman Qin Shi evli olduğunu fark eder! Durumu Lao Jin ile açıklığa kavuşturmaya karar verdiğinde kocası Yang Hua aniden ortaya çıkar

Yang Hua tam bir ev kuşudur. Annesinin zoruyla Qin Shi’nin işteki rakibi ile bir kör randevuya katılır. (Kör randevu, genellikle Asya ülkelerinde yaygın birbirlerini hiç tanımadan başkalarının ayarlaması sonucu çıkılan randevulardır.) Evlenmeye zorlandığı için bu durumdan şikâyetçidir fakat onu evlenmeye zorlayan annesi ile yüzleştiğinde Qin Shi’yi aramaktan başka çaresi kalmaz. Evlenmek için kendince sebepleri olan ikili, evlenmeye karar verir ve evlilik cüzdanlarını almak için derhal devlet dairesine giderler. Her iki tarafın ebeveynleri bir şeyin yanlış olduğunu düşünür. Aynı zamanda eski erkek arkadaşı Qin Shi’nin hukuk bürosuna katılır. Tüm bu krizler boyunca, Qin Shi ve Yang Hua beklenmedik bir şekilde birbirine âşık olmaya başlar.

Tencent’in yıllık basın toplantısında Yang Mi ve Xu Kai yeni dizileri açıklanırken sahneye çıktılar: