Yang Tianzhen, Luhan’ın Kız Arkadaşı Guan Xiaotong İle Olan İlişkisini Halka Açıklamasına Karşı Çıktı

1347

Easy Entertainment CEO’su Yang Tianzhen, yetenek yöneticisi olarak çalışmasından dolayı çoğunlukla perde arkasında olmasına rağmen, halk tarafından oldukça biliniyor.

Yang Tianzhen, İlişki Durumlarını Halka Açan Ünlülere Karşı

Yakın tarihli bir röportajda, Luhan’ın eski menajeri olan Yang Tianzhen, Luhan’ın Guan Xiaotong ile ilişkisini açıklama kararına karşı olduğunu itiraf etti. Yang Tianzhen, ünlülerin çıktıklarını açıklamalarını desteklemediğini itiraf ediyor çünkü ilişki bir kez ortaya çıktığında, halkın da bunun bir parçası olduğuna ve ilişki için iyi olmadığına inanıyor. Ayrıca, “Ama sanatçı yine de halka açıklamayı seçerse, benim yapmam gereken onu anlaşılır kılmak ve kamusal meseleyi kontrol altına almanın bir yolunu bulmaktır.” dedi.

Luhan, ilk olarak iki yıl önce ekim 2017’de Guan Xiaotong ile çıktığını açıkladı. Eski EXO üyesi, o sırada Çin’de solo kariyerinde istikrarlı bir şekilde ilerliyordu, ancak duyuru, ikiliye idolün çıktığını kabul edemeyenlerden bol miktarda nefret getirdi. Özellikle Guan Xiaotong, bunun sonucunda nerfretin hedefi oldu.

Luhan’a karşı adil olmak gerekirse, aktör-şarkıcı sürekli olarak biriyle çıkmaya başlarsa hayranlarına yalan söylemeyeceğini belirtti ki bu çok erkeksi ve saygın bir şey! Dahası, birçok ayrılık söylentisine rağmen, çiftin ilişkisi hâlâ güçlü.

Kitty Zhang, Luhan’ı Destekliyor
Luhan’ın hayranlarına karşı dürüstlüğü takdire şayan ve bunu herkes yapamaz. Aynı zamanda Yang Tianzhen tarafından yönetilen Çinli aktris Kitty Zhang Yuqi, Weibo’ya desteğini ifade etmek için paylaşım yaptı. “Âşık olmak, sadece mutluluk için değil mi? Beni güneşin altında öpemiyorsan, neden seni yaşlanıp gri olana kadar hem hayatta hem de ölümde seveyim? Bazı arkadaşlar bunu çok güzel yapıyor @ Luhan.” dedi.

Chuang 2020’de akıl hocası olduğu için bu yıl Luhan için çok iyi geçti ve ardından yeni dizisi “Cross Fire”da iyi eleştiriler aldı. Ona hayatında başarılar ve Guan Xiaotong ile olan ilişkisinde de en iyisini dileyelim!

“Cross Fire” ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz: Lu Han ve Wu Lei’nin “Cross Fire” Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı