Yang Yang, Makyörünü ve Kaşlarını Eleştiren Yorumlara Cevap Verdi

884

Yang Yang, kalın ve cesur görünümlü kaşlarıyla tanınır. Son zamanlarda BAZAAR dergisinin kapağındaydı ve makyörü oyuncunun fotoğraflarını yayınladı. Ancak Yang Yang’ın hayranlarından bazıları makyörün Yang Yang’ın kaşlarını bozduğunu ve Yang Yang’ın “çirkin” görünmesine neden olduğunu söyleyip onu eleştirmeye başladı. “Makyajınla onu gerçekten çirkin gösterdin.”, “Kaşları bu şekilde çizildiğinde, senin yerinde olsam, yeniden bu fotoğrafları yayınlamaya cesaret edemezdim.” şeklinde yorumlar yazdılar.

Başka bir hayran şöyle yazdı: “Makyör Zhang, uzun süredir Yang Yang’la çalışmanıza rağmen onun resimlerini nadiren Weibo’nda yayınlardın. Senin için gerçekten çok zor. Pozisyonun çok yüksek, becerilerin çok mükemmel. Yue Kai Entertainment sana layık değil. Daha iyi bir işte çalışabileceğini düşünüyorum. Yang Yang’ın kaşlarını rahat bırak, tamam mı?”

Makyör 19 ocak’ta yoruma “Sende bir sorun mu var?” diye cevap verdi. 25 Ocak’ta Yang Yang, “O zaman neden gelip benim için makyajımı yapmıyorsun?” diye yazdı. Başka bir yorum daha bıraktı ve “Bir şey daha söyleyeceğim. Sizlerden benimle çalışanlara saygı göstermenizi rica ediyorum. Bu kadar seçici olmak gerçekten çok fazla.” dedi.

Yang Yang bu yorumlara yanıt vermeye devam etti. Bir kişi “Kaşlar çirkin ve bunun hakkında konuşamaz mıyız?” deyince Yang Yang, “Gözlerini kapat, ailem beni böyle dünyaya getirdi.” dedi. Bir kişi “Çok çirkin.” dedi. Yang Yang, “İlişkimiz şuna dayanıyor; ben bir şeyler yaparım siz eğlenirsiniz. Beğenmiyorsanız, takibi bırakın.” dedi.