Yang Yang ve Dilraba “You Are My Glory” Dizisinin Çekimlerinin Bitişini Kutlamak İçin Birbirine Hediye Verdi

1342

Yang Yang ve Dilraba’nın dizisi “You Are My Glory”, 110 gün sonra resmen çekimleri tamamladı. Yang Yang ve Dilraba çekimlere yeni başlamış gibi görünüyorlardı ama aslında çekimler eylülde başlamıştı. Dizinin resmi Weibo hesabı 12 ocakta oyuncu kadrosunun fotoğraflarını yükledi ve ayrıca bize Yang Yang ve Dilraba’nın tatlı bir şekilde hediye alışverişinde bulundukları bir klip paylaştı.

Yang Yang ve Dilraba da çekimlerin sonunu kutlamak için birbirlerini etiketlediler. Yang Yang’ın gönderisinde, “Yu Tu, çekimleri tamamladı ~ Havan ve havaneli için Jingjing’e teşekkürler. *Ay tavşanı artık ilacı öğütmek için bir havana sahip.” ve Dilraba’yı etiketledi.

(Ay Tavşanı: Ay’ın yakın tarafındaki koyu renkli işaretleri bir tavşan veya tavşan olarak tanımlayan pareidolia yorumlarına dayanan Uzak Doğu folklorunda Ay’da yaşayan efsanevi bir figürdür. Folklor, Çin’de ortaya çıktı ve daha sonra diğer Asya kültürlerine yayıldı.)

Dilraba’nın gönderisinde, “Qiao Jingjing çekimleri tamamladı ~ Yu-laoshi’nin pamuk şekeri sayesinde. Qiao Jingjing sonunda pamuk topladı. ” ve Yang Yang’ı etiketledi.

110 gün birlikte çalışan Yang Yang ve Dilraba çok iyi anlaşmış gibi görünüyor.