Yang Yang ve Zhao Lusi’nin “Qie Shi Tian Xia” Dizisinden İlk Posterleri Yayınlandı

1101

“Qie Shi Tian Xia'”nın dizi uyarlamasında Zhao Lusi’nin başrol olacağı konusunda spekülasyonlar vardı. Görünüşe göre söylentiler Yang Yang’ın wuxia dizilerine geri dönüşü ortaya atıldıktan sonrada ikisinin birlikte rol olacağı söylentileri çıkmaya başlamıştı.Aslında, Yang Yang daha dizi duyurulmadan önce çekim yaparken görülmüştü.

Qing Ling Yue tarafından yazılan aynı adlı romandan uyarlanan hikaye, Zhao Lusi’nin Bai Fengxi karakteri ve Hei Fengxi’nin birlikte macera arayışı içinde dünyayı gezerken gezintilerini anlatıyor. İlk görüşte aşık olma şeklindeki alışılmış mecazların aksine, Bai Fengxi ve Hei Fengxi’nin hikayesi, ikisi de birbirleri için anlamlı olduklarını fark etmeden önceki on yılını kapsıyor. Sanırım on yıl, bildiğiniz wuxia evreninde kulağa pek hoş gelmiyor?

“Qie Shi Tian Xia'”dan önce Yang Yang’ın, Dilraba Dilmurat ile ilk ortak çalışması olan “You Are My Glory” modern romantizminin çekimlerini yeni tamamladı. Tesadüfen, Dilraba’nın yeni başrol oyuncusu Zhao Lusi ile şu anda yayınlanmakta olan “The Long Ballad” adlı yeni bir dizisi de var.

Qie Shi Tian Xia’nın prodüksiyonu tarafından yayınlanan ilk posterlerdeki ikilinin ilk görselleri.Sahnelere huzur vermek için kullandıkları kış mavisi, beyaz ve gri tonları oldukça hoş görünüyor.