Yang Yang’ın Hâlâ Kendi Stüdyosu Olmadığına İnanabiliyor Musunuz?

274

Çinli aktör Yang Yang’ın yıldızı, sektördeki ilk çıkışından bu yana uzun yıllar boyunca parlak olmaya devam etti. Ve geçen gün Kris Wu, Yang Mi, Wang Yibo, Zhao Liying, Yang Zi, Xiao Zhan ve “You Are My Glory”dan partneri Dilraba Dilmurat’ın da aralarında bulunduğu prestijli bir sanatçı grubuna katılarak başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yang Yang VIP Star ödülü ile onurlandırıldı. Bu küçük bir başarı değil!

Yang Yang’ın ödülü, birdenbire tüm gözler üzerinde olan oyuncunun ilgi alanlarını yönetmek için hâlâ kendi stüdyosunun kurulmadığı gerçeğine dikkat çekilmesine neden oldu. Sektördeki dikkat çekici yıldız olarak kabul edilen bir sanatçı için buna inanmak zor değil mi? Hayranlar ayrıca, oyuncu dışında tüm ekibinin iki asistan ve bir koruma olmak üzere beş kişiden oluştuğunu belirtti.

Aktörün hayranlarını sinirlendiren şey ise, oyuncunun Tencent ödüllerinde kırmızı halıda oldukça hazırlıksız görünmesi. Bu, bazıları için tamamen yüzeysel bir şey olabilir ancak Wang Yibo ve Xiao Zhan gibi diğer erkek aktörlere bakıldığında, her iki yıldızın da kırmızı halıda yürürken değiştirecekleri ikinci kıyafetleri vardı. Yang Yang ise, tüm etkinlik boyunca aynı kıyafeti giydiği için hayranlara göre oldukça “perişan” görünüyordu. Kıyafetinden bahsetmişken, mesele sadece spor yaptığı için vücuduna uymayan kıyafet bedeni değildi, aynı zamanda ekstra perişan görünüyordu çünkü fotoğraflarda kıyafetleri buruşuk ve uyumsuzdu! Tüm bu hatalar, hayranlar için mevcut ekibinin onu hiç umursamadığının altını çizmeye yetti!

Hayranlar, takımının bol kesiminden ve buruşuk görünümünden şikâyet ediyor

Her halükârda, bu çabalarını desteklemeyi bırakmaları için şirketi Yuekai Entertainment’a birden fazla değişiklik için dilekçe veren birçok hayranı için bardağı taşıran son damla gibi görünüyor. Hayranlar, iki menajeri Liu Jun ve Zhang Youbiao’nun değiştirilmesinin yanı sıra, ilgi alanlarını karşılamak için profesyonel bir ekip tarafından yönetilen kendi stüdyosunun kurulmasını istedi. Son olarak, sorunların kesin olarak tespit edilebilmesi ve hızlı bir şekilde çözülebilmesi için ekipten şeffaflık ve hesap verebilirlik sistemi talep ettiler.