Yang Zi, 35 Yaşında Evlenmeyi ve Çocuk Sahibi Olmayı Umuyor

761

Yang Zi geçenlerde NeufMode dergisiyle röportaj yaptı ve gelecekteki planları ve evliliği hakkında konuştu. Oyuncu, yakın zamanda 28 yaşına bastı ama NeufMode’a çok olgun olmadığını ve içinde bir çocuk gibi hissettiğini açıkladı. Ancak yine de her şeyi çok net görebiliyor.

Yang Zi henüz 28 yaşında, kariyerine çocuk oyuncu olarak başladı ve bir süredir sektörün içinde. Oyuncu olduğu için Yang Zi evlenmek ve çocuk sahibi olmak gibi “normal” bir yaşam tarzına sahip olmaktan vazgeçtiğinin farkında. En yakın arkadaşının bir anne olduğunu ve onun çocuğunun vaftiz annesi olduğunu belirtip kendisinin hâlâ bekâr olduğu şakalarını yaptı.

Yang Zi, “Çevremdeki tüm oyuncu arkadaşlarım içinden bir partner bulmak çok zor çünkü işimiz doğası gereği çok istikrarsız. Aslında, dört ay boyunca bir film ekibiyle sıkışıp kalıyoruz ve oyuncu kadrosundan ve ekipten sadece birkaç kişiyle tanışıyorsunuz. Sosyal değilim ve yeni insanlarla tanışmayı da sevmiyorum. Dolayısıyla sosyal çevrem son derece dar.” dedi.

Buna rağmen, Yang Zi hâlâ mutlu bir aile kurmayı dört gözle bekliyor. Küçükken, 30 yaşına gelmeden kesinlikle evleneceğini ve çocuk sahibi olacağını düşünürmüş. Bu hedefe iki yıl kala, Yang Zi 35 yaşına geldiğinde evlenmek ve çocuk sahibi olmak için yeni bir hedef belirledi. Bununla birlikte, Yang Zi, “Sanırım 35 yaşıma fazla zaman kalmadı, ancak 40 yaş anne olmak için ileri bir yaş. Zaman neden bu kadar hızlı?” dedi.

Yang Zi’nin halka duyurduğu sadece bir ilişkisi oldu, o da aktör Qin Junjie ileydi. İkisi, şubat 2017’den ağustos 2018’e kadar çıktı.