Yaralanma Sonrası Gillian Chung Hızla İşe Dönüyor

347

7 eylülde, yorgun olan Gillian Chung otel banyosunda düşünce mermer bir masaya kafasını vurdu. 39 yaşındaki oyuncu, Çin’in Xiamen kentinde yeni bir film çekiyordu.Hemen alnının sağ tarafında 6 cm’lik bir yara açıldı ve acil servis iki ayrı ameliyatla dikiş attı. Kesiğin çok derin olduğu ve altta yatan dokuları ve kemiği ortaya çıkardığı söylendi.

Gillian ameliyattan altı gün sonra işe döndü. Menajeri Mani Fok, alnındaki dikişlerle işe geri dönmek zorunda kaldığını açıkladı. Gillian’ın yaralandığı sırada filme alınacak yalnızca bir günlük sahnesi kalmıştı. Dikişlerinin bu hafta alınması bekleniyor.

Rol arkadaşı Ray Zhang dün birlikte çektiği fotoğrafları paylaştı. “Çekimler bitti! Bir sonraki proje için sabırsızlanıyoruz. Harika güzellik Gillian Chung ile çalışma şansım olduğu için çok mutluyum. Çabuk iyileş!” Fotoğraflarda Gillian, alnının bir köşesini dikişlerin olduğu yerde saklayarak bir “V” işareti yaptı. Gillian, fotoğraflarda az makyaj yapıyordu ama morali yerinde görünüyordu.

Gillian’ın yüzü yaralanmadan dolayı hâlâ şiş. İşe dönmeden bir gün önce anti-enflamatuar ilaç almak zorunda kaldı. Ekip, yarasını gizlemek için kamera açılarını değiştirerek durumuna uyum sağladı.