Yaya Urassaya ve Mario Maurer Yürek Hoplattı!

3294

Yaya Urassaya ve Mario Maurer ilk kez bir dizide beraber oynayacaklar. Oynayacakları dizinin adı daha önce “Jao Gum Nai Wen” olarak açıklanmıştı. Bu diziyle ilgili ilk kostümlü fotoğrafı dizinin yapımcısı Ann Thongprasom Instagram’dan paylaştı.

Ann Thongprasom şunu yazdı: Daha önceki dizinin adı biraz uzundu. Ama bu dizinin adı iki kelime. “คือเธอ” Keu Ter. “It’s You” (sensin) anlamına geliyor. Dizinin İngilizce adı da “Bad Romeo”.

Ann Thongprasom’un paylaştığı fotoğraf diziyi heyecanla bekleyen izleyicilerin yüreklerini hoplattı.

Dizinin konusu ise şöyle: Doktor Chartbordin (Mario Maurer) bir psikologtur ve evinde Jutiporn(Yaya Urassaya) adlı sağır bir yardımcısı vardır. Doktor, Jutiporn’un konuşabilecek durumda olmasına ve duyma yetisinde bir sorun olmamasına rağmen neden duyamadığını, çocukluğunda yaşadığı travmayı araştırmaya başlar. Doktor bir süre sonra geçmiş hayatlarındaki günahları yüzünden bu hayatlarında cezalandırılan kişilerle karşılaşmaya başlar. Onlardan biri de kendisi midir? Bir süre sonra Doktor Chartbordin her şeyin geçmiş hayatıyla ilgili olduğunu ve Jutiporn’un o zamanlar karısı olduğunu anlar.