Yoo Ah In ve Park Shin Hye Yakında Prömiyer Yapacak Filmleriyle İlgili Konuştular

902

Park Shin Hye ve Yoo Ah In yaklaşan zombi filmleri “ALIVE”ın prömiyeri için hazırlanıyor!

“ALIVE”da  Park Shin Hye ve Yoo Ah In, iletişime ve erişime kapanmış ve enfekte olanların başkalarına saldırmasına neden olan gizemli bir virüs salgınının merkezi hâline gelen Seul’ün ortasında kapana kısılmış, bir apartman kompleksine hapsolmuş Yoo Bin ve Joon Woo rolünü canlandırıyorlar. Hayatta kalan herkes, dış dünya ile olan tüm teması koparılırken virüs tehdidinden kaçmak için mücadele eder.

27 mayısta Yoo Ah In ve Park Shin Hye, yaklaşan aksiyon gerilim filmi ‘Alive’ için bir çevrimiçi basın toplantısına katıldı.

Basın toplantısına, Yoo Ah In ve Park Shin Hye birbirlerini överek başladılar çünkü ikisi de partnerlerini, bu özel prodüksiyona evet demenin sebebi olarak gösterdiler.

İlk olarak, Park Shin Hye, “Yoo Ah In’in yapım üzerinde çalıştığını duyduğumda onun bu projeye çok uygun olduğunu düşündüm. Yoo Ah In’in bu gibi durumlarda Junwoo’yu (Yoo Ah In karakteri) nasıl canlandıracağını merak ettim. Bu projeyi seçmemin en büyük nedeni buydu. Gerçekten onunla çalışmak istedim.” dedi.

Yoo Ah In ise, “Park Shin Hye’nin projeye de evet diyeceğini hissettim. Bunu yapmaya karar vermemin nedenlerinden biriydi.” dedi.

Karakteri gibi hızlı adapte olup olamadığı sorulduğunda Yoo Ah In, “Bir zamanlar böyleydim. Şimdi bunu takip etmek zor.” Ayrıca Joon Woo rolünü oynamayı sevdiğini açıkladı çünkü Joon Woo güçlü bir konsepte sahip olmaktan ziyade rahat ve ulaşılabilir bir figür. Yoo Ah In karakterinin fiziksel görünüşünü de detaylandırdı. “İlk olarak, bir peruk takmayı denedim ama sonunda karakterin özelliklerini çok iyi ortaya çıkaran dışa dönük bir görünüm buldum. Yeni bir Kore filminde bu tür bir görünüme sahip bir karakter olduğunu düşünmemiştim ama Ahn Jae Hong ilk bakışla ortaya çıktı.” diye anlattı.

İki yıldız daha sonra sette gerçekten birlikte çalışmanın nasıl bir his olduğunu paylaşmaya devam etti. Park Shin Hye, “Yoo Ah In’in iyi refleksleri var. Ayrıca sette çok sayıda yerinde fikri vardı. Çok şaşırdım. Çok eğlenceli çekimler de yaptım. Daha sonra yeni fikirlerini dört gözle bekledim. Aslında onunla geçmişte iş dışında bir kez tanıştım. Onunla her zaman bir prodüksiyonda çalışmak istedim ve onun hayal ettiğimden çok daha takdire şayan bir aktör olduğunu anladım.” dedi.

Yoo Ah In de Park Shin Hye’yi övgü yağmuruna tutmaktan geri kalmadı. “Her zaman bir prodüksiyonda Park Shin Hye ile çalışmak istedim. Bir kez iş dışında, çaylakken tanıştığımız doğrudur. Neden birlikte çalışmadığımızı merak ediyordum. Aslında romantik bir prodüksiyonda Park Shin Hye ile nasıl bir şey olurdu merak ediyorum. O rolleri daha sık üstleniyor. Birlikte bir sette çalışmanın nasıl bir şey olduğunu merak ederken buraya geldik ve birlikte çok korkunç bir durumda hayatta kaldık.” diye açıkladı aktör.

Film haziran ayında yayınlanacak.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz: